креми для обличчя користь погане і потворне

Ви втомилися від роздутими до кремів для обличчя, які просто не в змозі виконати свої обіцянки про красивою, здоровою шкірі? Ринок затоплений цими продуктами, які варіюються з самого безпечних і ефективних з них до абсолютно шкідливих і небезпечних. Ось таємниця на ці продукти.

гарне
Хороші креми для обличчя незмінно ті, що містять натуральні інгредієнти. Не тільки природні речовини захищені від побічних ефектів, в більшості випадків, вони більш ефективні, ніж звичайні креми шкіри теж.

Щоб знайти ефективний натуральний крем для обличчя, зверніть увагу на натуральні інгредієнти, як Cynergy TK ™. Це натуральний екстракт підсилює вироблення колагену і еластину в шкірі значно. Це допомагає в підтримці твердої шкіри і зморшки безкоштовно. Він також містить потужні антиоксиданти, які захищають шкіру від пошкоджень, викликаних вільними радикалами знайти у забруднення навколишнього середовища.

Масло авокадо є природним олія, отримана з авокадо груша. Вона живить шкіру вітамінами A, D і Е, а багато важливих білки. Це допомагає в підтримці шкіру здоровою. Це масло містить велику кількість стеролінов, які допомагають в усуненні пігментних плям з шкіри.

Бабассу це світло, натуральний віск, який заспокоює і пом’якшує шкіру. Зволожує шкіру обережно, не роблячи його жирної і підходить для сухої і жирної шкіри.

Використовуючи ці натуральні інгредієнти, це найкраще, що ви можете зробити для вашої шкіри.

погано
Багато звичайні креми для обличчя містять неефективні інгредієнти, які діють як нічого, крім плацебо для шкіри.

Наприклад, більшість проти старіння креми містять колаген як інгредієнт. Хоча може здатися, щоб бути хорошою річчю на перший погляд – адже більше колагену є те, що шкіра потребує, щоб позбутися від зморшок, правда це щось інше.

Факт – молекули колагену занадто великі за розміром бути вбирається в шкіру. Велика частина білка в цих кремів не використовується на поверхні шкіри і не має ніякого ефекту на зморшки взагалі.

потворних
Багато звичайні креми для обличчя містять агресивні хімічні компоненти. До них відносяться парабени, мінеральні масла, і аромати теж. Вони можуть здаватися доброякісні, коли ви читаєте їх на список інгредієнтів ваш крем, але вони можуть призвести до серйозних наслідків для вашої шкіри.

Всі ці хімічні речовини можуть викликати побічні ефекти, такі як подразнення шкіри, алергію і навіть рак в довгостроковій перспективі.

Переконайтеся в тому, щоб триматися подалі від продуктів, які містять будь-яких хімічних речовин на всіх.

Так що у вас є. Три основних типи крему для обличчя ви можете знайти на ринку.

Які з них ви збираєтеся вибрати?