догляд за жирною шкірою миючий засіб зволожуючим

Відповідь залежить від того, наскільки ваша шкіра жирна є. У вас є три кроки, щоб розглянути, жирної шкіри, чищення і зволоження. Якщо ваша шкіра «комбінація» типу шкіри, де у вас є жирна таких областях, як носа, щік і підборіддя кістки або світло-масляному середовищі жирної шкіри зволожуючий догляд миючий продукт, який є специфічним для цих умов було б хорошим вибором.

Якщо у вас більш важкий маслянистий концентрації на шкіру вашим кращим підходом було б двох продуктів, один для очищення жирної шкіри і зволожуючий продукт буде кращим вибором може слідувати з тонером. Ви будете очищення жирної шкіри частіше, зволоження окремо дозволяє вибрати, як часто вам потрібно буде зволожувати вашу шкіру. Ви не можете хотіти, щоб зволожити кожен раз, коли ви очищаєте.

Вибір продукту

Вам потрібно вибрати по догляду за шкірою з обережністю, багато позабіржовому продуктів для жирної шкіри сформульовані агресивні хімічні речовини. Інгредієнти, такі як ізопропіловий спирт, ацетон, TEA або BEA, лаурилсульфат натрію або будь-якого з її похідних є загальними.

Ці інгредієнти позбавити шкіру занадто багато масла, залишають шкіру дуже сухе. Масло буде замінений швидше, ніж це зазвичай було б, що призводить до ще більш жирної шкіри. Природною реакцією було б використовувати ці продукти частіше, ніж Ви повинні були б і могли б сприяти дратуючи шкіру. Тривале використання цих продуктів токсичні для шкіри і тіла, що призводить до передчасного старіння шкіри.

Продукти, які містять мінеральні масла, ланолін, вазелін, парафін або віск важкі, які сидять на шкірі створюючи ілюзію “зволожуючий”. Ці інгредієнти задушити шкіри так само, як поліетиленову плівку блокування виведенню токсинів з шкіри і не дозволяючи шкірі дихати. Вони закупорюють пори і сприяти акне, уповільнюють розвиток клітин призводить до передчасного старіння.

Ці продукти, як правило, OTC (позабіржовому) продукції в багатьох великих обсягів роздрібної торгівлі. Вони дешеві, щоб зробити і пропонують високі прибутки, тому вони так сильно сприяло. Моя думка, ви не заслуговують того, щоб розглядатися як джерело прибутку за рахунок вашого здоров’я. Є набагато кращі варіанти, вони можуть коштувати більше, але те, що про вартість для вашого здоров’я? Скільки це коштує?