вересовий підтримки нігтів

Стан нігтів відображає якість тканини в організмі, як цвяхи, вважаються відходи кісток (Астх дхату) Здорові нігті рожевим, гладким і рівномірно форму. Здорові нігті часто є ознакою доброго здоров’я, в той час як погані нігті часто натякати до більш серйозних проблем. Дерматологи кажуть здорові нігті є важливою частиною загального здоров’я. Кроки у вирощуванні та підтримання здорових нігтів досить проста.
Ваші нігті ростуть по площі під вашу кутикулу називається матрицею. Матриця є живою частиною нігтя. Ваша кутикула шар шкіри, який захищає матрицю так кутикула дуже важливо для здоров’я нігтів і росту. Як нові клітини ростуть нігті в матриці, старі клітини нігтя виштовхуються до кінчиках ваших пальців і стають твердими і ущільнюється. Спадковість і здоров’я визначити, як швидко нігті ростуть нігті, але зазвичай ростуть близько 0,1 міліметра на день, що означає, що він приймає ніготь від чотирьох до шести місяців, щоб повністю відновити. Здорові нігті гладкі, без виступів або канавок. Вони однорідні за кольором і консистенції і без плям або зміни кольору.
Нігті ростуть швидше на високе рука людини. Вони також ростуть швидше під час вагітності, і в літній час. Середнього нігтем зростає швидше, з темпом зростання зниження на четвертому, другому та п’ятому пальцях і, нарешті, великий палець. Правильно обробкою і файлів здорові нігті. Дефіцит вітаміну B12 може привести до сухості, дуже округлими і зігнутими обробку або потемніння нігтів. Якщо вам потрібна здорова, сильна і досить нігті, що в минулому. Уникайте кусати нігті, бафф від суворих краях, коли необхідно і зробити дещо інший крихітні зміни для досягнення правильного нігтів ви завжди необхідні.

Чи не викопати врослі нігті, так як це може призвести до інфекції. Якщо ви схильні ламкості нігтів, не використовують ніяких польських або лікування формулою люб’язні формальдегіду. Дайте вашим нігтям задоволенням з 10 хвилин замочити в оливкове масло або зародків пшениці масло. Протріть та масаж у додатковій кутикули. Як завжди, тримайте рівень стресу вниз, як це можливо. Стригти нігті правильно. Зведіть до мінімуму використання для видалення лаку для нігтів. Мільйони жінок носити лак для нігтів щодня, і це добре, але це може бути проблематично для тих, алергія на подразнення. Все для зняття лаку суворі на нігтях. Намагайтеся не використовувати для видалення більше одного разу на тиждень.
Один з вітамінів, які сприятимуть здорових нігтів є вітамін А. Цей вітамін для росту нігтів можна знайти в овочах, які є жовтого або оранжевого кольору, такі як морква, гарбуз, кабачки, солодкий картопля і любить. Вітамін А також може бути отриманий з зелених та листові овочі, такі як брокколі і шпинат. Є також джерелом вітаміну А з продуктів тваринного походження, таких як печінка, вершкове масло, молоко, яйця. Нестача вітаміну А може викликати ваші нігті стають сухими і ламкими, які можуть перешкодити нормальному росту нігтів.

Вітамін B-комплекс також є одним з вітамінів для росту нігтів. Цей вітамін можна отримати з багатьох рослинних і тваринних джерел, таких як банани, картопля, сочевиця, печінку і тунця.
відкритий носок туфлі або сандалі проблема?

Хочете уникнути сандалях або взуття з відкритим носком, тому що це тільки реклама вашого маленький секрет для всього світу! Жінки сьогодні мають важкий час переодягання для цього особливого випадку, не маючи деяких пальцях схильні. Хто не хоче, щоб вийти в найкрутіших стилів?

буде природним для вас зробити?

Багато хто з сьогоднішніх процедур для хворих нігті непотрібних побічних ефектів. Просто читати етикетки на упаковках або слухати телевізійні оголошення для нігтями страшно і часто помилково. Є ефективні природні лікування цього стану, які не роблять негативного результату.
ознаки і що ви можете зробити

• Сухі та ламкі нігті вказують на вітамін А і / або нестачі кальцію. Їжте більше моркви, солодкої картоплі і шпинату.

• Білі нігті можуть вказувати на анемію або печінки або нирок проблеми. Увімкніть wheatgress у вашому раціоні.

• Вертикальне або горизонтальне хребтів може вказувати вітамін B дефіцит або тенденція до розвитку артриту. Їжте більше цільнозернові продукти, жирна риба, авокадо і темно-зелені листові овочі.

• Круглі або темно поради нігтів може свідчити про нестачу вітаміну В12. Увімкніть грибами, темпі, форель, йогурт, місо і морські овочі.

• Поділ нігті вказують на зниженій соляної кислоти. Їжте умебоші сливи.