Як знайти доступне доступне медичне страхування для вашої родини

При нинішньому стані економіки багато сімей втрачають свої доступне медичне страхування із загрозливою швидкістю. Як вони борються, щоб знайти правильне покриття суми, яку вони колись були, і багато власників бізнесу просто лежав від працівників або ліквідації доступного медичного страхування, що вони отримували в спробі впоратися з жорстких економічних умовах. Для сімей цих працівників це може призвести до такої доступне медичне страхування взагалі. Незважаючи на цю похмуру новину Є способи, які ви можете знайти доступне доступне медичне страхування для вашої родини. Деякі з кращих планів включають в себе:

Розглянемо висока франшиза плани: хороший спосіб, щоб мати можливість захистити свою сім’ю проти високих страхових внесків розглянути план з високою франшизи. Це означає, що якщо щось трапиться з вами або вашої родини, ви будете нести відповідальність за кілька попередніх витрат Однак після франшиза вибіг страхова компанія буде платити за все інше. Наприклад, якщо у вас є план з $ 5,000.00 франшизи, то ви повинні оплатити перші $ 5,000.00 в медичних витратах і в цей момент страхова компанія буде платити інші. За допомогою такої план Доступне медичних страхових премій нижче, однак, якщо щось трапиться, що коштувати до $ 5,000.00 ви будете нести відповідальність за це. Перевагою є те, що повинно деяких великих медичних витрат придумати страхова компанія буде піклуватися про решту.

Подумайте про використання ощадний рахунок здоров’я: план економії здоров’я, де ви розміщуєте попередньої податкові гроші в ощадний рахунок здоров’я, які можуть бути використані для витрат охорони здоров’я. Ви можете використовувати це замість доступного медичного страхування або в комбінації з існуючими доступне медичне страхування. Сума може бути перенесені з одного року в іншій, щоб мати можливість допомогти зробити доступне медичне страхування доступним для вашої родини.

Розгляньте можливість використання точок обслуговування (PSO) плану: цей тип плану дозволяє мати вибір лікарів, що ви бачите. Така гнучкість дає Вам низькі ціни і кращу якість послуг охорони здоров’я в порівнянні з іншими типами планів в галузі охорони здоров’я.

Подивитися на використання рецепта програм допомоги наркотиків: Ще один спосіб, що ви можете бути в змозі знайти доступне доступне медичне страхування є використання рецепта програм допомоги наркотиків. Ці програми спрямовані на тих, хто має низькі доходи і стикаються з труднощами платити за свої ліки за рецептами. У багатьох випадках вони пропонують вам 70% знижку від ціни у роздрібній відпускаються за рецептом ліків. Це означає, що страхові внески менше, тому що ви витрачаєте менше грошей на лікарські препарати.

Незважаючи на важкі економічні умови є способи, якими ви можете бути в змозі знайти доступне доступне медичне страхування для Вашої родини, такі як плани з використанням більш високі франшизи, використовуючи дані про здоров’я заощадження відповідно до плану PSO та використання рецепта програм допомоги наркотиків. За допомогою всього лише трохи творчості ви можете переконатися, що ваша сім’я завжди покрита за розумною ціною, якщо щось непередбачене трапиться.