Як засипати швидко

Ваш мозок знає, як заснути, якщо ви не страждаєте від деяких рідкісних захворювань. Але, отримавши хороший нічний сон як і раніше важко для багатьох людей. Безсоння є частою скаргою і багато рецептів, написані для допомоги сну щодня.

Це дуже погано, тому що є численні шкідливі побічні ефекти, пов’язані з призначенням кошти сну, в тому числі наркоманії. Приймаючи таблетки може здатися легким шляхом, але перепідготовку ваш мозок досить легко, теж.

Дослідники вже багато років знали, що можна було “переучувати” мозку про те, як заснути, але широка публіка ніколи не були повідомлені про це, до недавнього часу. Один з людей, в першу чергу відповідає за дозвіл середньому людині на тому, що вчені знали протягом багатьох років є Ян Muckle.

Ян зробив справою свого життя, щоб допомогти людям отримати хороший нічний сон без наркотиків шляхом створення треків сну, тип програмного забезпечення мозкових хвиль. Мозкових хвиль увазі прослуховування конкретного бити чи тон, який відповідає конкретній мозкових візерунком.

Мозкові хвилі, як радіочастоти. Вчені змогли виміряти певних частотах, які відповідають конкретним психічних станів. Бета-хвилі, з частотою 12-38 Гц відбуваються, коли людина не спить. Альфа-хвилі випромінюються, коли мозок знаходиться в більш розслабленому стані. Тета-хвилі пов’язані з легкий сон або стан гіпнозу. Нарешті, дельта-хвилі, з частотою .2-3 Гц відповідають глибокому сні без сновидінь, під час яких тіло зцілює себе.

Якщо Ви не отримаєте хороший нічний сон, ваше тіло не може виконати необхідні зцілення. Ви можете страждати від різних хвороб, часто мають застуди або просто бути сварливим і непродуктивними. Крім того, недолік сну збільшує виробництво організмом гормонів стресу кортизолу, які завдають ушкодження клітин і волокон. Таким чином, не тільки тіло не в змозі вилікувати себе, він також шкодить собі.

Для того, щоб уникнути всього цього, вам потрібно перекваліфікуватися ваш мозок про те, як заснути. Треки сну може допомогти вам зробити це. Він доступний для завантаження безпосередньо з Інтернету. Таким чином, ви могли б отримати хороший нічний сон, починаючи з сьогоднішнього дня.

Є ряд інших мозок захоплення програмного забезпечення на ринку, але більшість з них використовують бінауральні ритми в якості стимулів, які вимагають, щоб користувач носити навушники. Треки сну використовує ізохронний тонів, які не вимагають використання навушників і насправді більш ефективно, у відповідності з останніми дослідженнями.

Треки сну включає в себе швидке керівництво, яке навчить вас, як заснути швидко і легко, а також цілий саундтрек ніч, яка допоможе вам спати. Реєстрація тих з нас, які завоювали безсоння і подивитися, що він відчуває, як насправді прокидатися оновлюється раз.