Манікюр комплект, нігтів манікюрні набори, краса

Добре доглянуті нігті можуть зробити бути різниця між великою перше враження, і бідного. Те, як ви зберегти ваші нігті багато що говорить про вас як про людину, тому тримати їх верхній частині стані є обов’язковим. Якщо ви хочете переконатися, що ваші нігті завжди виглядають красиво, зібрати трохи Manicure набору, який можна взяти в будь-якому місці. Ось деякі нігтів необхідне, що ви повинні бути впевнені, щоб включити.

1. Пилочки: для нігтів ідеально подав, він, AOS краще інвестувати в пилочкою скла. Хоча вони, як правило, трохи дорожче, ніж ваш середній пилочку, вони краще для ваших нігтів. Скляні пилочки залишити ваші нігті гладкими і менш зубчастим ніж інші типи, легкі для стерилізації, і набагато краще для акрилових нігтів.

2. Базове покриття: У той час як це може здатися не дуже важливим поставити, що тонкий шар прозорого лаку на нігті перед ваш яскравий кольоровий лак, це насправді важливо для здорового і красивого нігтів. Хороше пальто база може допомогти захистити ваші нігті від фарбування, особливо при використанні темної кольоровий лак. Це, AOS також відмінний спосіб для забезпечення здорових нігтів, який виграв, АОТ розкол, очистити, порушити або стають крихкими. При купівлі базового покриття, шукати той, який містить алое віра, або вітамін Е, щоб допомогти зміцнити ваші нігті. Нігті, які є здоровими буде відмінно виглядати і базовий шар допоможе лак для нігтів піти на гладкою і залишитися на довше.

3. Верхній шар: верхній шар для ваших нігтів допоможе зберегти лак для нігтів виглядає чудово, не допускаючи сколів і допомагати польським довше. Верхній шар може допомогти зберегти польський під час роботи, миття посуду, або інші дії, які можуть бути руйнівними для манікюру.

4. Номери для Ацетон для зняття лаку: Чи не ацетоном для зняття лаку важливо з кількох причин. У той час як нормальні для зняття лаку вистачило б на просто приймати деякі непривабливі польської ваших порад, то, AOS не рекомендуються при знятті лаку для нігтів від акрилових нігтів. Номери для ацетоном для зняття лаку також відмінний спосіб, щоб допомогти гарантувати, що ваш лак для нігтів дотримується ваші нігті правильно. Видалення небажаних жир з ваших нігтів, приймаючи ватним тампоном, змоченим в ацетоні Номери для видалення і протерши його через ваші нігті. Це прості цвяхи для живопису. Щоб переконатися, що ви, Aore завжди готова, вона, AOS добре мати цю багатофункціонального видалення на руку.

5. Кусачки для нігтів / Пінцет: Хороша пара кусачки для нігтів є важливим інструментом для вашого здоров’я нігтів і над усім комфортом. Пара кусачки для нігтів, що мобільного, АОТ дійсно в нормальному стані може призвести до нерівними краями і хворобливі задирки. Точно так само, пінцет також мають важливе значення для підтримки чистою і здоровою пальців нігті на ногах і руках.

6. Ватні диски: Ватні диски велика річ, щоб мати на ваших нігтів комплект. Ці бавовни частини можуть бути використані для видалення лаку для нігтів, прем’єр-цвяхи для застосування для нігтів, або допомогти тримати пальці відділені під час педикюру. Вони недорогі і більш практичні, ніж паперовими рушниками або серветками при знятті польської мови.