є операція з видалення розтяжок дійсно необхідно

Коли я, нарешті, втратив останні 20 фунтів, я думав, що він зробив. Я очікував бути худою і здоровою, привабливою і універсальної бажано. Я був все ще в моєму віці 20 років, тому я вирішив, що у мене було багато часу, як молода людина, щоб привернути увагу протилежної статі. Був одне, однак, що я не зрозумів, на – розтяжок.

Я спробував все, що я міг думати, для видалення розтяжок, але нічого не виходило. Є всі види продукції для видалення розтяжок, так що, мабуть, це досить поширена проблема. Є видалення розтяжок креми, лосьйони, мікстури, нкції в режимі, і все інше, що ви можете назвати. Є навіть трав’яні добавки, які там повинні допомогти з видалення розтяжок. Повірте мені, я спробував все. Я навіть намагався матеріал, який звучить досить дешеве. Я був у такому відчаї, щоб видалити розтяжки, ви бачите, що я не міг відмовитися.

Я припускаю, щоб зрозуміти, де я і звідки, ви повинні знати, що нищівного удару розтяжок були для мене. Я ніколи не був тонкий і красивий, але я завжди хотів бути. Я не хотів мати справу з видалення розтяжок. Я думав, що, коли я був тонким, було б майже як почати спочатку. Здавалося, що досить багато людей не могли впізнати мене, так чому ж у мене є ці жахливі розтяжки, щоб нагадати мені, що я раніше? Якщо це була така поширена проблема, як же все розтяжки продукти видалення не працює? Я отримую відчайдушні швидко, і мені потрібне рішення!

Нарешті, я почав дивитися на хірургічне видалення розтяжок. Хірургічне видалення розтяжок може здатися різким для деяких людей, але я був майже готовий його розглянути. Я дійсно не розумію, як це працює, і я не впевнений, що я хочу. Образ, який я отримую в голові з них різати мою шкіру, вирізаючи великі шматки, шовний залишилися біти разом.

Частини з розтяжками б всі пішли, і решта шкіра буде в’язати трохи жорсткіше. Це частково змушує мене зіщулитися просто думати про хірургічне видалення розтяжок. Це здається настільки екстремальний, зрештою, і я не бачу, як моя шкіра все могли розрядити обстановку. Я дійсно не знаю, що я збираюся робити.