як біла повинен я зуби побілілі

Професійні відбілювання зубів у стоматолога вважається найбільш ефективним методом. Стоматолог дійсно піднімає страх у людей, це все почалося в дитинстві і залишилася з людьми в дорослому житті. Використання професійного стоматолога для відбілювання зубів для деяких людей не є економічно ефективним. Вартість отримання цю процедуру зробити знаходиться поза досяжністю для багатьох. За даними останніх досліджень стоматологи не рекомендують продукти, але всі вони сходяться в одному основного факту, використовуючи позабіржовому продуктів буде відбілити зуби, якщо використовується належним чином.

У міру розвитку технологій і правила знаходяться в розслабленому стані багато з більш ніж позабіржові продукти містять ті ж речовини, що й професійні системи відбілювання. Інгредієнти в професійної системи перекису водню і карбаміду, які зараз використовуються в домашній відбілювання зубів комплекти.

Дослідження показали, що використання на позабіржовому продукти регулярно і використовувати їх належним чином може пережити професійні системи відбілювання.

будинки відбілювання зубів комплекти

Верхній і нижній лотки: верхній і нижній лотки відповідати по зубах. Вони повинні бути встановлені належним чином, або рішення не буде зв’язку з вашими зубами, що дозволить знизити ефект відбілювання. Більшість з цих систем лоток потрібно носити протягом багатьох годин. Деякі з них повідомили чутливість до їх ясна від використання цього продукту.

Зі зростанням популярності відбілювання зубів продукти на ринку, все більше людей починають замислюватися, відбілювання зубів є правильним для них. Також питання, що виникають з приводу безпеки відбілювання зубів і ми будемо вирішувати, що в цій статті. Тому що є дуже багато трюків відбілювання зубів доступно воно створює враження, що деякі з них можуть бути небезпечні для вашого здоров’я.

Насамперед, майже кожен відбілювання зубів продукт, який ви можете знайти використовує такий же речовина під назвою пероксид карбаміду. Різниця в тому, що компанії будуть пропонувати різний рівень перекису, і занадто багато може викликати проблеми. Більшість людей хочуть, щоб переконатися, що вони дотримуються з 10% перекису карбаміду, особливо якщо вони мають тенденцію до підвищеної чутливості зубів. Але я не користувався до 20% без будь-яких серйозних проблем.

Найбільшою проблемою ви зіштовхнетеся в відбілювання зубів процесу є те, що додаткова чутливість до гарячої та холодної рідини. І ви навіть можете відчувати певний біль, коли ви дихаєте в деяких холодне повітря, якщо ви використовували занадто багато перекису. Як я сказав, ви повинні почати з 10% перекису карбаміду і збільшити цей відсоток, якщо ви не відчуваєте, як чутливість буде проблемою.

Причина зуби чутливими отримати в процесі відбілювання є те, що хімічні речовини зробити ваші зуби трохи більш пористим, і ці крихітні отвори дозволяють повітрю і рідини, щоб мати доступ до ваших нервах.

Цей біль в кінцевому підсумку піти, так що якщо ви можете просто терпіти ви повинні бути добре. Якщо ви курите, тим не менш, ви хочете, щоб виглядати ознаки розкладається тканини в роті. Поєднання відбілювання зубів хімічних речовин і диму може бути поганою суміші, так що будьте дуже обережні, якщо це так.

Ви також повинні бути реалістичними про те, як білі зуби повинні бути. Я бачив людей, які мають зуби білішими, ніж перший сніг, і все ж вони все ще відчувають, що вони жовті. Я можу зрозуміти, не бажаючи жовті зуби, але ви не хочете, щоб вони були так явно білі, що він виглядає неприродно. Ви можете збільшити 4-5 відтінків яскравість, грунтуючись на тому, скільки ви використовуєте відбілювач і як довго ви його використовуєте.