п’ять спільних коштів для розтяжок

Є кілька речей, які жінки ненавидять з таким запалом – погана стрижка, питної приятелів чоловіка, брудна кухня, інша жінка, і так, розтяжок. Якщо у вас є розтяжки, однак, і ви знайдете їх огидні, не впадайте у відчай. Ви не самотні. Тоді теж, Є багато засобів для розтяжок. Вам не доведеться закласти будинок або продати частину тіла, щоб спробувати різні засоби для розтяжок. Більшість з них цілком доступні за ціною. Деякі з них, насправді, стоять дуже мало або взагалі нічого!

Скептично? Ось Кошти від розтяжок, які ви можете спробувати.

1. покращений спосіб життя
Серед усіх засобів для розтяжок, поліпшення вашого способу життя є найкориснішим в довгостроковій перспективі. Розтяжки привести, коли ваша шкіра сльози замість ділянках. Щоб уникнути цього або мінімізувати збиток, якщо це вже сталося, їсти, пити і вести здоровий спосіб життя. Пийте принаймні вісім склянок води щодня. Їжте продукти, багаті вітамінами А, С, D, і Е, цинк, кремній, риб’ячий жир і рослинні масла. Регулярно робіть фізичні вправи, теж. Пам’ятайте, що добре для вашого тіла, що добре для вашої шкіри.

2. лазерна обробка
Журі все ще відсутній на ефективність лазерного лікування. Хоча деякі стверджують, що це працює, більшість експертів сходяться на думці лазерне лікування тільки робить менш помітними знаками. Він не видаляє їх повністю. Зрештою, Розтяжки виникають в результаті пошкоджені тканини, а не лазер на землі не може відновити тканини, коли вони були порвані.

3. підтяжка живота
З усіх засобів для розтяжки, це повномасштабна хірургічна процедура вимагає самого часу відновлення і спричиняє самі рахунок. Це найнебезпечніше, теж, тому що, як і більшість хірургічних процедур, він відкриває вам можливість інфекцій та ускладнень. На відміну від інших засобів для розтяжки, однак, це єдине лікування, яке повністю видаляє сліди.

4. Endermologie
Це засіб нібито виганяє токсини, відлущує шкіру, стимулює вироблення колагену. Як і лазерне лікування, однак, ефективність Endermologie досі обговорюється.

5. Зволожуючі і креми
Найдешевший серед засобів для розтяжок, зволожуючі креми і крему можуть допомогти зробити шрами зникають швидше і в той же час, зберегти шкіру добре зволоженою.