поживу для роздумів, в буквальному сенсі

У вас є один з тих днів, коли ви відчуваєте, як ви, Äôve щось забули, вирішили не думати про це більше, і зрозуміти, що це було десь у другій половині дня, занадто пізно? Що про пошук себе приймаючи кілька секунд, щоб призупинити, а всі інші в кімнаті посміюється, в спробі змусити когось, AOS жарт? Або ви ніколи не зіткнулися випадково в когось у коридорі і помахав привіт, тому що ви не можете згадати людину, AOS ім’я в той час?

Якщо ви відповіли ствердно на все перераховане вище, ви не самотні. Це, AOS не просто випадок старію. Люди у віці від 20 і навіть ті молоді люди в підлітковому віці пережили щось подібне хоча б раз у своєму житті.

Дійсно, підвищуючи наш мозок є серйозним бізнесом. Як ще ми можемо правильно управляти нашим завдань на день, не кажучи вже про декількох аспектах нашого життя, без здорового розуму, щоб допомогти нам до кінця?

Це, AOS упевненістю сказати, що всі були введені в різні продукти, які обслуговують цю важливу функцію від енергетичних напоїв з кофеїном завантажуються для здоров’я добавок стверджують, що зниження пам’яті прогалини і купу інших продуктів, які обіцяють ефективні результати, будь то наказано лікарем або придбати без рецепта.

Але те, що ми повинні приділяти більше уваги їжа для роздумів. Дослідження показали, що утримання одного, AOS мозок гострим команд тонни енергії. Саме ця енергія, яка їде в мозок через кровоносні судини, що означає, що дієти, які корисні для серця, також добре для мозку. Дієта, яка сприяє ясно артерій і активного прилив адреналіну, доповнюється, що дозволяє вправ життєвої сили, щоб досягти мозку. Маючи постійний потік поживних речовин до мозку також допомагає в захисті від психічних розладів, таких як деменція і хвороба Альцгеймера, AOS із в наступні роки.

Це, правда, що AOS Є продукти, зокрема, які покликані зробити ваш мозок працювати краще, що ведуть до підвищення пам’яті, поліпшення концентрації, більш високий зріст нейронів і потенційно може призвести до збільшення інтелекту.

Серед тих, хто визнаний їжа для мозку є риба, широко доступні основних продуктових. Ті, з високим вмістом омега-3 жирних кислот, включаючи лососів, анчоуси, сардини і сприяти підтримці кровоносних судин головного мозку вільними від завалів і таким чином дозволяючи нервові клітини працювати на високому рівні.

Сирі горіхи, такі як фундук і волоські горіхи виявитися корисними для мозку, а також вони не містять опіоїдні пептиди, ні гетероциклічні аміни, які можуть призвести до концентрації і провали в пам’яті.

Це може бути дивно для деяких, але шоколад, темний різноманітність зокрема, мозок також зручно. Це пов’язано з какао-бобів, його основний інгредієнт, який дуже допомагає в центрі уваги і підвищує приплив крові до ключових областях мозку протягом двох-трьох годин.

На закінчення відзначимо, що їжа, яку ви їсте мають пряме і сильний вплив на розвиток вашого мозку і продуктивності. Як тільки їжа залишає рот і потрапляє в травну систему, вона потім розбиваються на енергії, яку переносять крові до всіх частин тіла, щоб годувати його клітин. І що ви думаєте? Мозок є основним одержувачем. Наші мізки повинні зустріти велику кількість енергії вимога, приблизно 20% щоб зберегти це працює. Досить кремезний завдання, оскільки вона включає в себе близько 2% від середньої маси тіла людини.

Так що клювання на деякі фактичні поживу для роздумів. Це, AOS, що робить вас обробляти ці маленькі крупинки мудрості.