довгострокове утримання імплантатів грудей і питання

Для досягнення бажаного розміру і форми бюста, багато жінок в усьому світі вважають грудні імплантати, як вони незадоволені своїм нинішній вигляд. Багато молодих жінок, які розглядають операції по збільшенню грудей, не розуміють, що грудні імплантати не призначені, щоб тривати все життя. Насправді, майже третина жінок, які мали їх установку повинні були пройти другу операцію в перший пост чотири або п’ять років підвищення хірургії для заміни або фіксації питань, безпосередньо пов’язаних з імплантатом.

Стандартна віри серед медичних працівників сьогодні є те, що імплантати, як силіконових і сольових моделей, мають термін служби близько десяти років в організмі людини. Це означає, що навіть якщо ви один з тих щасливчиків груп дві третини жінок, які не потрібно робити операцію протягом чотирьох або п’яти років, ви, ймовірно, повинні бути в таблиці номерів операцію ще раз років через десять, щоб ваші Імплантати замінити.

Вартість міркувань збільшення грудей

У той час як ви можете шукати за первісною вартістю вашої операції по збільшенню грудей, ви також повинні бути дивлячись на ваші витрати протягом терміну. Деякі з цих витрат включають регулярні іспити скринінгу, як магнітно-резонансну томографію, щоб шукати витік і дефектних пристроїв, а також витрати на додаткові операції, як спливає час. Оскільки операції по збільшенню грудей, як правило, виборні, більшість цих витрат, що не будуть покриті за рахунок вашого медичного страхування тут, у Сполучених Штатах. Операцій, щоб виправити розмір бюста і обсяг постраждалих від мастектомії або вроджених дефектів може придбати деяку фінансову допомогу у випадках. І, з часом вони також стають все більш і більш дорогим для вас, щоб платити, з власної кишені. Переконайтеся, що ваша клініка пропонує варіанти розстрочки в якості альтернативи.

Збільшення грудей є номером 1 косметична хірургія сьогодні

З збільшення грудей хірургії є номером один косметичної процедури з хірургії виконуються сьогодні, Є легіони жінок, для яких кілька хірургічних процедур буде необхідно протягом їх життя. Це факт, який нещодавно викликав медичної спільноти до стоячим і зверніть увагу, цікаво, якщо всі ці подальші операції роблять більше шкоди, ніж користі для жінок. Це завжди доцільно і рекомендується, щоб отримати збільшення процедур, що виконуються сертифікованим досвідченого і кваліфікованого хірурга, щоб уникнути будь-яких ускладнень і ризиків, пов’язаних з хірургічним процесу.

поговоріть зі своїм пластичним хірургом про зміст питань

Одна з кращих речей, які ви можете зробити для себе, щоб поговорити з вашою порадою сертифікованим пластичним хірургом про грудних імплантатів зміст питань, які вони бачать у їх існуючих пацієнтів. Запитайте свого пластичного хірурга, як довго ваші імплантати, швидше за все, триватиме. Крім того, запитайте у свого лікаря, які тести та інші процедури, вони передбачають необхідності платити більше життя вашої діяльності аксесуара. Якщо Ваш пластичний хірург має досвід, то вони повинні мати відповіді на ці питання.

З близько 33% шансів на вимогу мати додаткові хірургічні процедури протягом п’яти років, вирішивши зробити операцію збільшення грудей має бути щось, ви впевнені, що ви хочете зробити, і те, що у вас є кошти, щоб підтримувати в довгостроковій перспективі.