Як Ефірні масла витягуються для використання в парфумерії

Протягом тисяч років люди використовували продукти пахощами, щоб спробувати підвищити їх природний запах, наслідуючи приємні запахи від природи. Зростання популярності в Давньому Єгипті, де духи були використані як релігійно і як частина популярної рутини купання, використання запашні продукти швидко поширилася по всьому світу. Духи зазвичай створюються з базової побудована з використанням комбінації ефірних масел.

Більшість ефірних масел проводиться шляхом вилучення ароматів з природних джерел, таких як фрукти, ліси, квіти, трави та спеції. В даний час ці продукти збирають з усього світу і доставлений у виробничих підприємствах, ще в дитинстві галузях однак духи виробники були покладатися на продукти, які були доступні відносно локально. Почасти тому парфуми став настільки успішним, в Єгипті, який мав тісні зв’язки з численними прилеглими країнами, які можуть надати широкий спектр інакше аромат продуктів.

Після того, як натуральні інгредієнти збирають масла повинні бути вилучені, щоб сформувати основу духів. Є ряд способів зробити це, і що є найбільш ефективним буде змінюватись в залежності від продукту, який використовується.

Профіль Перегонка: У цьому методі пара проходить через продуктів. Ця пара буде підібрати кілька аромат продукту і потім проходить через охолоджуючі трубки дозволяє потоку конденсуватися на рідину.

Екстракція: Це включає ходити продукту в обертових барабанів з нафтою, в кінцевому рахунку продукт буде розчинятися, залишаючи за собою матеріал, що містить потрібну масла. Це змішане з спирт, який згоряє, залишаючи концентрований Ароматизированная масла.

Enfleurage: Enfleurage це процес натисканням квіти між склом покриті мастилом. Квіти неодноразово замінити поки мастило не бере на себе квітковий аромат.

Подрібнення: Цей процес аналогічний мацерації, але покладається на використання нагрітого жиру замість мастила для добування масла. Після цієї стадії завершення додають спирт, а потім спалюється для створення більш концентрований версія ефірне масло.

Вираз: Це один з найстаріших методів, які були використані у видобутку нафти. Вона включає в себе натискання квітка, плід або інший продукт механічно або вручну з метою отримання потрібного масла.

Після того, ефірні масла були витягнуті духи виробники в змозі йти далі за суміщенням даних з метою створення привабливих ароматически духів. Багато популярних дизайнери та косметичні компанії тепер зосередитися на аромати разом з їх модою і косметикою ліній.