Макіяж Поради для природної краси

Залишатися красивою і привабливою бере роботу, напевно, але бути здоровим є одним з найпростіших способів забезпечити більшу шкіри і сяйво молодості. Крім правильного харчування і фізичних вправ, позбавляючи шкіру глибоких забруднень і підтримки відмінної пілінг має важливе значення для великої шкіри. Крім того, дуже важливо, щоб вимити обличчя вранці і ввечері, щоб ваш пори очистилися залишитися і стимулювали, знову ж таки, ще одна порада для красивої шкіри.

Сяюча шкіра є ознакою молодості, здоров’я і краси. Коли особа з’являється бездоганна, все інше блискітками. Навіть якщо ви мене були деякі проблеми з вашого обличчя, ви все одно можете досягти люмінесцентний жар за допомогою продуктів-для вашого типу шкіри, в потрібних місцях. Я рекомендую Couleur Caramel: це все-природний макіяж і французька лінія по догляду за шкірою містить рослинні та мінеральні компоненти, які насправді відновити і омолодити шкіру. З продуктами, починаючи від фундаменту до порошків барвисті тіні для вік і лайнери, найбільш вигідні якості Couleur Caramel є Мікронізація-ексклюзивний технологічного процесу, що дозволяє продукту поширюватися абсолютно, залишаючи м’якою і шовковистою текстурою.

Далі, ідеальний продукт для підфарбовування протягом дня, який контролює блиск і об’єднує будь-які колір обличчя Косметичні порошок, який поставляється в семи нейтральних відтінків. І це «воно» продукту на 2010 рік!

Інші поради щодо вибору … щоки для поцілунків!

Відповідні щоки до губ великий, нової тенденції макіяжу! Після знаходження ідеального червоніючи колір для вас щоки, вибрати блиск з тим же відтінком. А ви впевнені, що любити Прозорий губ Couleur Caramel учасника бальзам і Перловий бежевий глянець!

Подивись мені в очі

Для очей, магія в заявці, і ось пробою …

1 – Виділіть очі, застосовуючи олівець для контуру очей вибрати 3 відтінку тіней для повік

2 – Застосувати світлого відтінку до внутрішнього кута ока темні тіні на зовнішній при змішуванні середній відтінок між ними.

3 – висвітлити ока шляхом застосування однієї з Pearl порошки Couleur Caramel Дотик. Він просвічує будь-який погляд, створення світяться точок на обличчі.

4 – Активізувати очі, застосовуючи олівець для очей контур очей і туші для вій.

Бонус: через неймовірну Мікронізація знайти в Couleur Caramel, він дозволяє досягти ідеального затінення.

Couleur що?

Для карих очей, використовуйте сині тіні для повік, туш для вій або лайнера.

Для блакитних очей, використовуйте протилежні: коричневі або чорні маркери очі.

Для зелених очей, використовуйте темно-фіолетового, щоб зробити очі виділитися.

Тепер давайте чудова.