як лікувати темних кіл під очима

Оскільки ми старіємо, шкіра навколо очей може стати сухою і більш уразливим до пошкоджень. Один видимий знак, який найбільш страшний більшість жінок темні кола, які з’являються.

Є багато причин для тих темних кіл. Вік і брак сну тільки два. Іншими факторами є спадковість, ліки, погане харчування, і кісткові структури.

Для того, щоб запобігти старіння, застосовуючи гель для очей високої якості або крем повинен бути частиною вашої повсякденної необхідності. Є більш ніж 150 різних продуктів на ринку, щоб допомогти поліпшити темні кола під очима. Щоб дізнатися, що працює краще, було б дорогим випробуванням.

Має сенс використовувати продукти, які містять колаген та еластин. Причина в тому, що ці інгредієнти, що тримати нашу шкіру молодою і необхідні для здорової шкіри. Оскільки ми старіємо, ми виробляємо менше колагену і еластину.

Тримайтеся подалі від продуктів, які містять слово “саліцилат” в будь-якій формі. Це група протизапальних інгредієнтів, які можуть викликати алергію та інші побічні ефекти. Багато продуктів догляду за шкірою, навіть високі дорогих, містять саліцилати.

Важливо не зловживати кремом або гелем ви купуєте. Деякі люди думають, якщо невелика кількість допомагає, якщо я використовую його протягом усього дня і застосувати його кілька разів, то це буде ще краще. Більшість продуктів поставляються з інструкціями. Слідуйте за ними, а не більше, тим краще.

Область навколо очей дуже чутлива. Переконайтеся, що ви не тягніть і не занадто грубі при застосуванні будь-якого продукту в цьому районі.

Очі гелю або крему допоможе запобігти пошкодження і передчасного старіння. У той же час, чистий вільні коректор мінерального або фундамент відмінно підходить для приховує темні кола. Вільні мінерали насправді добре для шкіри.

Деякі вільні мінерали містять оксихлорид вісмуту, які можуть закупорювати пори і викликають алергію і почервоніння. Використовуйте вільні мінерали вільні від цього інгредієнта.

Якщо ви звикли в рідку або палицю консилер і основа, ви можете бути хитаються в спробі вільні мінерали. Після невеликої практики, ви можете навчитися використовувати вільній формі порошку і як тільки ви це зробите, може, ніколи не повертатися в рідкий або палицею формі. Багато хто знаходить вільні мінерали відчувати себе легше і виглядають більш природно.

Переконайтеся, що ви використовувати зволожуючий крем перед нанесенням макіяжу мінеральна вільно. Як і в крем для очей або гель, з пухкою мінерали, чим менше, тим краще, чим більше. Застосовуючи його злегка покриє темні кола і виглядати природно.