трави для здорового волосся

Волос є віддзеркаленням загального стану вашого тіла. Здорові і добре харчуються тіло відбиває в пружний і здорове волосся. Здорове волосся Догляд за волоссям включає в себе широкий спектр процедур, починаючи від профілактичного догляду за волоссям, щоб поради для підтримки довгого волосся. Тому що здоров’я волосся залежить від здоров’я шкіри голови (волосся вимагає достатку багатих поживними речовинами кров для живлення волосяних фолікулів в шкірі голови) має сенс, що їжа поживно збалансоване харчування буде сприяти здоровому фолікулів і здорового росту волосся.

трави для здорового волосся

1. розмарин: посилює темне волосся.
2. Корінь лопуха: сприяє росту волосся і зменшує волосся від випадання.
3. Ромашка: сприяє здоровому росту волосся.

домашнього лікування волосся

Ось деякі трав’яні домашнє лікування волосся і природні домашні засоби для волосся, які також витримали випробування часом:

1. Коли ваші волосся виглядає дуже підкреслив, кропиви є прекрасним тонізуючим і детоксикації. Наполягати сухого листя кропиви (у деяких магазинах здорової їжі тепер нести сумки кропива чай) і пити чай. Інфузії також може бути використаний як полоскання волосся.

2. Домашнє засіб для кондиціонування ваші світле волосся – світити і стан світле волосся, промити в ромашковий чай. Додайте одну чайну ложку лимонного соку на літр чаю для додаткового блиску.

3. Якщо ваше волосся дуже сухі, настої з квіток бузини, петрушки або шавлії є прекрасним засобом для дому сухі, кучеряве волосся, і це заспокоїть завивають і відновлення вологи.

4. Жирної або жирне волосся виграють від полоскання зроблені з меліси, розмарину, лаванди або м’яти. Всі ці трави заспокоюють шкіру голови і зменшити вироблення шкірного сала. Дізнатися більше про природний засіб або шампунь для жирного волосся.

5. Червоний керівники додати моменти, щоб їх волосся, використовуючи міцний настій календули (нагідок) як полоскання волосся.

6. Промити зроблені з шавлією буде темніше волосся коричневі як і настій розмарину. Обидва вони можуть бути також використані для волосся темніше сірого, що дає коричневий відтінок.