Як швидко герпесу ВПГ-1 з’являються після зараження вірусом – Поради для лікування герпесу

Я займався оральним сексом мого друга в перший раз. Через день (майже рівно 24 години) я помітив, що дуже перші зачатки герпес. Я ніколи не був герпес в моєму житті до цього часу. Я знаю, що можна заразиться вірусом через оральний секс, але станеться так скоро після нас робить цей акт? Було б більш імовірно, що я захворів його деякий час тому і вірус дрімав? Як швидко герпесу (ВПГ-1) з’являються після зараження Вірус? Спасибо!

Якщо у вас також є ця проблема, або герпес, що ви хочете подарувати, то ось декілька порад для вас. Але спочатку ви повинні знати, що герпес зазвичай не утворюють, які швидко, насправді я ніколи не чув про них з’являються таким чином. Набагато більш імовірно, що у вас був вірус на деякий час і просто симптоматичне зараз. Я б не радив виконання подальших оральним сексом з вашим другом, навіть якщо у вас немає болить. Можна передавати вірус до його геніталії таким чином даючи йому генітальний герпес.

Для лікування вашої герпес, ви можете спробувати використовувати Canker Spanker. Це фармацевт рекомендовані засоби для лікування та запобігання герпесу. Це абсолютно дивовижний. Ви можете знайти його в Інтернеті. Герпес, як правило, на губі, але також може бути на гумці. Швидше за все, вірус герпесу типу 1. Це вірус, майже кожен має, але деякі фактори, такі як сонце, застуда і стрес можуть спровокувати спалах яка являє собою таку герпес пухирі. Це займе як мінімум пару тижнів, щоб повністю зажити. Намагайтеся тримати його в чистоті, не торкайтеся до них, і просушити, щоб не перетворюватися на бактеріальної інфекції.

Я поклав на молоко, коли я відчуваю герпес вийшовши на – тримає невеликий пухирі. Просто простого молока, отримати Abreva і їдять багато йогурту. Це acidolpholus в ньому, що сприяє загоєнню. Ви також можете купити lysene таблетки без рецепта, які допоможуть.