як і чому старіння шкіри і методи лікування

Як і чому старіння шкіри методики та обробки тих пір, як можна пригадати, це завжди було прагнення багатьох, щоб тримати їх молодості виглядає, навіть на великих витрат.

І в цей день і віку, тенденція не змінилася. Зараз більш ніж коли-небудь, методи, прийоми і методи лікування означало зберегти сяйво молодості поширюватися всюди. Як це найвірніший ознака старію, анти-старіння товарів і послуг становлять мільярди доларів, витрачені в надії на більш пізній початок старіння шкіри.

На жаль, багато з них були і дезінформували про те, як і чому старіння шкіри в оману ці ж люди в покупці продуктів, які пропонують тільки недовго, якщо не невдалим і розчаровує, результати.

Тому цілком розумні, щоб знати, як шкіра з часом розвивається. Для розуміння як і чому старіння шкіри, правильні звички і методи лікування можуть бути розроблені, щоб зберегти так багато тих, молодості виглядає так довго, часу, скільки можливо. По-перше, є два типи старіння для шкіри. Існує внутрішня (внутрішній) старіння, яке викликане факторами у своєму власному організмі, такі як гени і стану організму, і зовнішнім (зовнішній) старіння, яке викликане факторами зовнішнього тілі них, таких як сонячне світло і способу життя.

Власного (внутрішнього) старіння Старіння є природним процесом і наші гени визначають, як один йде через цей процес. Для деяких, старіння можна встановити на більш ранніх або більш пізніх, ніж більшість. У середньому, ознаки старіння шкіри починають з’являтися в середині 20-х. Як один стає старше, шкури можливість прив’язки назад у форму (пружність) починає зменшуватися. Це тому, що шкірі клітини не відновлюються так швидко, як раніше – в результаті до жорсткіших, більш старі шкіри. Хоча внутрішнє старіння починається в 20-і роки ті, типові ознаки зморшок і в’ялої шкіри не з’являються протягом приблизно до пару десятків років більше.

Інші ознаки, які вказують на старіння шкіри стають тоншими, втрата пружності, сухість і зниження потовиділення, що перешкоджає нормальному охолодженню тіла. Зовнішня (зовнішній) факторами старіння поза них власні гени прискорити старіння шкіри.

Спосіб життя і звички нести більше вплив, чому старіння шкіри відбувається більше передчасно в житті ті. Вплив сонця і сам стан нашої атмосфери знаходиться в, шкідливі промені від сонця проходять через у все зростаючих кількостях викликають пошкодження шкіри і перешкоджаючи її здатність до самовідновлення. Протягом періоду часу, кілька хвилин на день впливу ультрафіолетового випромінювання призводить до змін в шкірі (веснянок, пігментних плям, грубої шкіри). Ще більш серйозним симптомом буде початком раку шкіри.

Дерматологи називають цей ефект фотостаріння з посиланням на промені сонця, які знижують вироблення колагену відповідальність за збереження еластичність шкіри. Ones сприйнятливість до фотостаріння визначається кількістю пігменту в шкірі, а також частота і тривалість людина проводить під промені сонця.

Враховуючи ці фактори, людей зі світлою шкірою і тих, хто підлягає під сонцем витримати мати більш виражений ефект фотостаріння в порівнянні з тими, хто з більш темною шкірою і проводити більше часу в тіні.

Особи вправи Як не дивно, процедура один раз призначають для запобігання зморшок на обличчі насправді одна з причин, що дуже річ, яку прагне уникнути. Особи вправи викликають м’язи на обличчі, щоб раз і складці шкіри. Як еластичність шкіри зменшується, шкіра починає брати на складки більш постійно викликає глибокі зморшки на обличчі. Куріння сигарет куріння не тільки шкоду для організму внутрішньо, але зовні, а також.

Це найбільш помітно за умови шкіри. Споживання нікотину викликає зміни в організмі, що прискорює розрив вниз клітини шкіри, серед інших шкідливих впливів. Це загальний висновок, що люди whove були курцями, принаймні, десятиліття порівняно виглядати старше, ніж ті, хто не курить. На додаток до зморшок, жовтувато знебарвлення шкіри спостерігається у курців.

Тим не менш, гарною новиною є те, що тих, хто кинув палити показують поліпшення в їх стані шкіри незабаром після відмови від куріння. Ознаки старіння шкіри неминуче з’являються на всіх в одній точці або інший. Всі види продуктів і методів лікування може бути взятий, але він призначений тільки затримати зовнішні симптоми. Можливо, кращим рішенням, щоб зрозуміти процес старіння, а не розглядати його як хвороба, а швидше розглядають його як черговий етап розвитку тіло зазнає – рішення, яке не вимагає рецепта безкоштовно.

Доставляються вам Ханс-Олі Wandt і здоров’я призводить медико-Now-Information