як вибрати кращих анти-старіння шкіри креми Короткий посібник

Схоже, що кожен раз, коли ви відвідуєте супермаркет чи аптеку, щоб робити покупки для кращих анти-старіння шкіри креми, є ще один бренд обіцяючи вам молодість, життєву силу і постійно без зморшок існування.

Так що, як споживач, як ви знаєте, на що звертати увагу?

Багато людей знають про важливість колагену як білок, який забезпечує пружність. На жаль, як ми старіємо, він починає руйнуватися, даючи нам зморшки й провисання.

Еластин також зберігає шкіру пружною і допомагає їй повернутися в початкове положення, якщо розтягується.
Можна подумати, що це означає, що кращі омолоджуючі креми по догляду за шкірою містять ці речовини. Не так швидко!

Як правило, молекули цих речовин дуже великі, щоб проникнути шарів так, зволожуючий крем, який містить колаген робить небагато, у всякому разі, з метою протидії видимі ознаки старіння.

Що потрібно шукати, а не є продуктом, який містить інгредієнти, які насправді стимулювати власного колагену і еластину рости знову.

Тут я перерахував для вас тільки два з інгредієнтів, які ви повинні шукати, щоб допомогти боротися з видимими ознаками старіння. Цей список не є вичерпним, але він допоможе вам приймати більш обгрунтовані рішення в наступний раз ви ходите по магазинах.

Cynergy TK

Cynergy TK ™ містить спеціальний, нова форма кератин, білок, який допомагає шкірі зберегти свою структуру. Ця нова форма кератину може краще проткнути, ніж старі форми речовини. Cynergy TK ™ дійсно може стимулювати ваш власний колаген та еластин рости знову, допомагаючи згладжувати ці небажані зморшки.

Будь високоякісний проти старіння шкіри крем повинен включити цей фантастичний новий інгредієнт.

вакаме

Це потужний антиоксидант, отриманий з японських морських водоростей. Вона багата натрієм, залізом, калієм і кальцієм – все це важливі елементи підтримки вологості. Він також багатий вітамінами групи В, які допомагають заспокоювати запалення. Деякі з кращих анти-старіння шкіри креми, сьогодні в світі в тому числі це речовина.

Вакаме також пригнічує активність ферменту, який розщеплює гіалуронову кислоту. Гіалуронова кислота допомагає зберегти колагенових і еластинових волокон разом, підтримуючи молодий вид і скорочення темних кіл під очима.

Один з активних інгредієнтів у вакаме Також було показано, для захисту від зовнішніх пошкоджень, викликаних сонцем і забруднення навколишнього середовища.

Так що у вас є: Короткий посібник деяких з речей, які ви повинні шукати в кращих анти-старіння шкіри креми. Майте на увазі, однак, що він не завжди буде легко знайти продукти високої якості, які містять ці інгредієнти в супермаркеті або аптеці.

Для отримання додаткової інформації про природні продуктів, які можуть допомогти вам боротися з видимою руйнівної дії часу, будь ласка, відвідайте мій сайт сьогодні.