факти по ботоксу і косметичної наповнювачі для зморшок

Правда, багато людей вважають Лазерне лікування для поліпшення стану шкіри і повернути собі більш молодий вид. Насправді, є люди, які навіть провести Ботокс партій, де люди збираються разом для коктейлів і зморшок ін’єкціями вигнання. Але що таке ботокс і в чому її відмінність косметичних наповнювачів для зморшок. Щоб зрозуміти подальший, продифференцируем два.

Що таке ботокс? “Ботокс” насправді скорочення ботулінічний токсин А. Це той самий продукт за небезпечної форми бактеріальних харчових отруєнь. Clostridium ботулінічного це ім’я бактерії. Надмірним споживанням токсин дійсно може зробити хтось хворий. З іншого боку, лікарі знайти спосіб очистити Botox для ін’єкції в конкретних областях м’язи. Ботокс використовується вже протягом декількох років в медичних цілях як полегшення м’язових спазмів і вирівнювання зморшок.

Щоб послабити лінії похмурого погляду в середину лоба і трохи вище носа, дерматологи і пластичні хірурги використовують ботокс в цих областях. Лікування включає в себе введення невеликих кількостей очищеного токсину в зморшки. Після двох або трьох днів лікування, м’яз, яка виробляє лінії похмурого погляду втрачає здатність до скорочення. Після трьох місяців лікування, навіть якщо ви спробуєте, ви не можете хмуритися. Ефект ботокса не є постійним. Після шести місяців лікування шкіра буде повернутися до нормального життя, і процедура може бути повторена. Крім того, як і будь-яке інше лікування, ботокс має свою частку ускладнень. З іншого боку, вони не так вже й часто. Основним ускладненням Ботокс є ослаблення м’язів в області ін’єкції. Якщо зморшки вводять неправильно, це може призвести до тимчасових спад повіку. Знову ж, це йде в 5:57 місяців.

Косметичні наповнювачі, з іншого боку, є популярними продуктів, які використовуються для лікування складки і зморшки на обличчі, які викликані природним процесом старіння, ефекти гравітації і одноманітною лицьовій м’язової активності. Косметичні філлери працювати на відміну від ботокса, який безпосередньо відноситься до гіперактивності м’язів. Косметичні наповнювачі неінвазивний спосіб лікування втрати обсягу, заповнюючи порожні під шкіру і усунення складок. Результати є природними і більш молодий вид. Це також допомагає пом’якшити контури особи, що робить обличчя більш здоровим.

Косметичні наповнювачі можуть бути пристосовані до ваших конкретним вимогам надаючи вам більш природний вигляд. Він може бути використаний, щоб збільшити розмір і форму губ. З іншого боку, як і ботокс, це не є постійним і шкіра буде природно ламаються. Найпопулярнішими наповнювачами сьогодні гіалуронової кислоти, як Рестилайн, Perlane або Juvederm Plus або Juvederm Ultra Plus. Вони працюють, ущільнює тонкі губи і заповнення складок і ліній, які працюють від поруч з ніздрями на площу поруч з кутами рота. Він також добре працює з маріонеток ліній.

Дійсно, є багато способів поліпшити і для видалення зморшок і тонких ліній. Якщо розглядати ці методи лікування, поговоріть зі своїм лікарем, якщо ботокс або косметичних наповнювачів принесе користь вам чи ні.