підтяжка обличчя в Лос-Анджелесі ліфт для марнославства або дух

Погляньте на фотографії з вісімнадцять сотень, і ви побачите кілька втомлений, дорожньо-втомлених обличчях: ні косметика, маски для обличчя, зволожуючий крем або сонцезахисний крем доступні. І, звичайно, ніколи нічого схожого Facelift сьогодні. Підтяжка обличчя є відносно новим взяти на себе, як ми повинні віці, коли ми стикаємося з другої половини нашого життя, і тільки були навколо протягом останньої половини століття. Очевидно, ситуація покращилася значно з плином часу. Методи підтяжки обличчя були змінені і вдосконалені найбільш кваліфікованих і висококваліфікованих пластичних хірургів, що працюють в промисловості Пластикові хірургії сьогодні. Але ідея, що ми всі повинні просто старіти витончено, затримується. (Може бути, ми повинні тягнути ці фотографії з вісімнадцять сотень, коли ми чуємо коментарі, як, що.)

Хоча це правда, що підтяжки обличчя майже завжди про пошук кращого, його реальний результат йде більше ніж шкіра глибоко. Це про те, як ви відчуваєте себе після цього. Якщо ви жінка, яка живе в Лос-Анджелесі (зокрема), ви знаєте, що ви граєте проти: місто, повний молодості і краси. І коли ви намагаєтеся, щоб конкурувати в такому ринку, і ви не зовсім там більше, це важко. Чоловіки з тими ж проблемами тут і багато хто звертається до пластичного Лос-Анджелесі хірург за допомогою. Багато жінок зупинили від розгляду підтяжки обличчя в Лос-Анджелесі сама ідея, щоб витрачати гроші на себе. Але компроміс, вартість грошей, витрачених на підтяжки особи може бути великим.

Лінн Редмонд Лос-Анджелеса відзначила своє п’ятдесятиріччя, вирішивши більше не дивитися гірко в дзеркало на гусячі лапки навколо очей і навколо її провисання лінії щелепи. Вона працювала в Лос-Анджелесі фільм студії, яка була все про молоді. Вона хотіла, щоб відчувати себе добре. Вона не хотіла, щоб подивитися 25 разів, але вона не хотіла, щоб виглядати як вона не спала тижнями небудь. Так вона і зробила щось дійсно розумний. Вона досліджувала на сайті Лос-Анджелесі пластичного хірурга, який був Американським радою з пластичної хірургії (ABPS) комісій з атестації в підтяжки обличчя. Лос-Анджелес є Меккою для тих, хто шукає талановитих пластичних хірургів з його близькістю до Голівуду так що їй довелося кілька варіантів. Вона звузила пошук до двох Лос-Анджелесі Facelift пластичних хірургів вона думала, може бути добре і опитали їх обох. Вона подивилася на свої до і після фотографії, говорили про те, що вона хотіла, і отримав відчути, як вона любила їх. Зрештою, Facelift Лос-Анджелесі хірург вона вибрала відповідають усім вимогам. Він отримав високу підготовку і кваліфікацію. Підтяжка обличчя Хірург довго резюме успішних і гарних хірургія Підтяжка особи. Він попередив, Лінн всіх ускладнень, які можуть виникнути в результаті підтяжки обличчя і порадила їй тримати очікування реалістичними. Вона турбувалася, що її друзі всі знаємо, що вона зробила операцію. Він запевнив її, що те, що вони хотіли б знати, відпуск яких вона взяла виглядати так оновилася. Вона вирішила її очі і Facelift процедура робиться в той же час.

Підтяжки обличчя в Лос-Анджелесі може бути дорогим. Залежно від місця і складність вашої процедури вона може змінюватись в ціні від $ 6000 – $ 25000. У цю плату є амбулаторні хірургічні витрати об’єкта, плата Facelift хірурга і плату в естетик. Але Лінн вирішила підтяжки обличчя дозволить їй бути більш конкурентоспроможними в своїй роботі і навіть дозволити їй працювати довше в Лос-Анджелесі ринку.

Її Facelift Операція пройшла успішно, і хоча було деякий час простою з відновленням майже два тижні, протягом яких вона була обмежена від водіння і здійснення, їй вдалося це добре. Коли вона повернулася на роботу після її підтяжки обличчя, вона була в захваті від відповіді вона отримала. Її очі вже не були з капюшоном, і вона виглядала прокинувся і щасливішими. Більшість людей думали, що вона виглядала відпочила. Але в основному, Лінн відчував себе знову. Вона відчувала себе добре про те, як вона виглядає.

Звичайно, підтяжки обличчя, не для всіх, але якщо ви опинитеся набридли всі креми і обіцянками і нічого не повертає вам впевненість, що ви використовували, щоб самостійно, це те, що ви можете взяти до уваги. Якщо ви тримати це на увазі при виконанні ваших належної обачності для хірурга Лос-Анджелесі Пластик:

• Знайти ABPS сертифікований пластичний хірург, який добре навчених в підтяжки обличчя. Перевірте всі свої вірчі грамоти. Зробіть свою домашню роботу.

• Переконайтеся, що ваша відповідь Facelift Хірург всі ваші питання і показує вам безліч прикладів того, до і після Підтяжка особи операцій, які він виконується.

• Переконайтеся, що пластичний хірург виконує підтяжки обличчя в акредитованій мовної хірургії.

• Будьте готові до вартості і вирішити, що ви можете собі дозволити.

• Попросіть когось, щоб допомогти вам після вашого підтяжки обличчя.

• Будьте готові відчути себе великими про те, як ви подивіться ще раз.