короткозорості та лазерної хірургії ока

Короткозорість також відомий як короткозорість який є одним з найбільш поширеними аномаліями рефракції. Це дефект в око, який не впливає на бачення з довколишніх об’єктів, але викликає віддалені об’єкти, бути змазаними. Короткозорість може викликати головні болі з зорова напруга через безперервного мружачись, необхідних для виявлення віддалених об’єктів.

Короткозорість виникає в обличчя, має кривизни рогівки або очі дуже довгі від передньої до задньої. У цей дефект промені світла дуже зігнутий і утворює зображення перед сітківкою, а не на сітківці. Розмитість в баченні згадується як аномалії, яка викликана неправильної форми рогівки, очного яблука або об’єктива. Короткозорість може бути викликано тим, що переломлюються сила очі дуже великі, в якому рогівка дуже товста або навіть якщо око довго.

Лазерна хірургія випаровує тканини рогівки робить його дуже тонким. Ця операція зменшує заломлюючої сили очі і зображення можна фокусуватися на сітківці, видаливши певну кількість тканини рогівки, що в кінцевому підсумку відновлює зір.
LASIK є лазерна хірургія ока якого постійно змінює форму чистої шкіри на передній частині ока називається рогівкою так, що він покращує зір і зменшити залежність людини від окулярів або контактних лінз. Це ультрафіолетове лазерна хірургія видаляє рогівки виправити зір.

Мало що вивчити до операції є кривої рогівки, положення і розмір зіниці, форма очей і товщини рогівки, яка забезпечує досить тканини рогівки залишається після операції.

Під час лазерної хірургії конкретний ніж називається мікрокератом використовується для різання відкидну заслінку тканини рогівки із зовнішнього шару очного яблука, який потім піднімають з шляху, а потім основний тканини рогівки буде змінена зі спеціальним лазером. Потім клапоть на місце і накладення швів не потрібно. Щит очей або Патч ставиться над оком, щоб захистити клапоть і запобігання тертя або тиску на очі, поки не буде належним чином зцілився.

Особа, що розглядає лазерна хірургія повинна бути менше 18 років. Вагітні або годуєте грудьми леді не повинна пройти цю операцію. Хто вживає наркотики, як Аккутан і преднізону рекомендується не пройти цю операцію. Проблеми, як набряк і свербіж пішов з часом.