відмінні поради для коротких волосків

Коротка волосся для пані можуть заводитися з’являтися як головний убір, якщо він справді не ріжеться належним чином. Основним аспектом доставку вашої товстої конструкції замки були б змішати багато однорідність і різні способи переміщення за допомогою розрізу, щоб уникнути “міхур” зовнішній вигляд.

Одна конкретна демонстрація короткої замки для дівчаток, яка створює значне своїх густого волосся дійсно короткі Pixie подібний стиль отримання колючі пучок на краще. Створена тільки з використанням бритви всю стрижку, на відміну від цієї стрижки ножицями поставляє величезні обсяги навколо ведучого, повна, але тонкими групи, а також тонкий фліп позаду. Велике напрямок і визначення причини, чому ця модель помітили. Корона скоротити короткою (близько двох дюймів), що шипи вгору, зверху і з боків залишаються трохи довше разом із заднім звужується з достатньою волосся швидко витягнути на потилиці.

Щоб такий короткий замки для жінок використовувати текстурування або згладжування крем на вологе волосся і сушити пензлем вентиляційних і крихітні круглою щіткою. Для Вашої корону використовувати долоню від руки і втирати круговими рухами, щоб зробити подушку всередині волосся і отримати його лицьовою стороною вгору. Гарне волосся в короні згладжується вперед використанням вентиляційних як пензлем, так чубчика залишаються повної лоб мають під невеликим кутом на одну сторону. Сторони мають форму повного і з вухами разом з спини даному обсязі з усіма вентиляційні отвори або круглої щітки. Використовуйте невелику круглу кисть, щоб клацнути під волоссям на потилиці поза.

Як тільки гарне волосся сушать роботи з воском або помадою стиль визначити колючі біт на корону, окремий кремезний частин у вашій вибуху і визначити свої скромні фліп всередині задній.