Способи видалення волосся

Жінки мають нескінченну кількість варіантів, коли справа доходить до видалення волосся. Є варіанти тимчасових і постійних варіантів, безболісні варіанти і хворобливі варіанти. У цій статті піде на основні варіанти жінок у видалення волосся сьогодні.

гоління

Це класичний метод видалення волосся. Ви просто застосовувати мастильний гель або піну і перейти на вашу шкіру бритвою. Це, напевно, найстаріший і найдешевший метод видалення волосся. Недоліки гоління хоча досить численні. Для початку, це дуже тимчасове. Ви, ймовірно, доведеться голитися кожен пару днів, щоб зберегти гладку шкіру. Бритви, також схильні до побічних ефектів, таким як розриви, порізи і врослі волосся.

крему для видалення волосся

Ваша наступна опція крему для видалення волосся. Ці роботи фактично розчинення волосся. Щоб використовувати їх, ви наносите крем, щоб ваше тіло і дозволити йому працювати протягом 5 або 10 хвилин. Потім видаліть крем за допомогою спеціального інструменту забезпечені кремом або просто промити його. Одним з недоліків цього методу є те, що він може не працювати для всіх типів волосся. Люди з густим волоссям може виявитися, що вона не повністю видалити волосся. Можливо, вам доведеться доторкнутися до неї з бритвою. Іншим недоліком є ​​те, що ці креми можуть пахнути. Запах може бути не дратує вас або ви можете абсолютно ненавиджу його.

Зростаюча

Зростаюча, мабуть, один з найстрашніших методів видалення волосся. Віск наноситься на шкіру, після чого смужки паперу або тканини. Після того, як віск охолоне, папір зірвав тіла швидко. Цей метод дуже ефективний з результатами, які набагато довше, ніж гоління. Недоліком є ​​те, очевидно. Болю. Це може бути дуже болючим, особливо коли ви стаєте ближче до більш чутливих областях.

електроліз

За допомогою електролізу, електрод наносять на волосяний фолікул і він посилає електричний заряд фолікула. Електричний заряд руйнує її запобігання його від зростаючих волосся в майбутньому. Цей метод має довгий послужний список і забезпечить постійне видалення волосся. Одним з недоліків цього методу є те, що він може, як віск, бути болючим. Він також є трудомістким процесом і може бути дорогим.

лазери

Лазерна епіляція є однією з новітніх методів видалення волосся. У цьому методі лазерний промінь застосовується до волосся. Потім світло перетворюється в тепло, яке руйнує фолікул. Цей метод має ту перевагу, що майже безболісно і, звичайно, постійне. Одним з недоліків лазерної епіляції в тому, що це може дорого обійтися. Вам знадобиться кілька процедур, щоб повністю видалити нашому тілі, так як волосся росте на різних стадіях. Крім того, лазерна епіляція не дуже добре працює з людьми, зі світлим волоссям, таких як світле і сиве волосся.

Як бачите, вибір для видалення волосся, численні. Це в кінцевому рахунку зводиться до вашого особистого уподобаннями. Сподіваюся, що ця стаття дала вам основи, щоб ви могли прийняти обгрунтоване рішення про те, що метод є правильним для вас.