Лос-Анджелес пластичного хірурга або косметичний хірург – різниця

Якщо сантехнік виконує носа? Відповідь на це питання здається очевидним для більшості з нас. Абсолютно ні! Але це може здивувати, щоб ви знали, що багато людей в Лос-Анджелесі, які думають про зміну своєї зовнішності за допомогою пластичної хірургії часто сліпо найняти лікарів без розуміння знань, необхідних, щоб зробити їх операції.

Занадто багато хто вважає, що Лос-Анджелес пластичних хірургів і косметичних хірургів є одним і тим же. Це тому, що ці два терміни прийшли бути взаємозамінними в нашій культурі, коли мова йде про зміну своєї появи за допомогою хірургічного втручання. Тобто, на жаль, не так. Щороку, Лос-Анджелесі лікарі, які працюють за межами своєї спеціальності виконувати тисячі невдалих виборних процедур. І щороку, тисячі кваліфікованих, ABPS (Американської ради з пластичної хірургії), сертифікований пластичний хірург, в Лос-Анджелесі повинні виправити проблеми некваліфікованого лікаря залишив позаду.

У чому різниця між пластикові Лос-Анджелесі хірург і косметичного хірурга? По-перше, і найголовніше, це освіта. Хоча всі лікарі кваліфікацією для виконання загальної хірургії повинні завершити 4 роки навчання в коледжі, 4 роки в медичній школі, і 3 – 7 років хірургічної проживання, пластичні хірурги повинні також завершити 2 років Пластикові проживання хірургії за фахом. Ця спеціальність є однією з 24 спеціальностей визнана Американським ради медичних спеціальностей (ABMS), включаючи отоларингології (хірургії голови та шиї) Ринопластика (хірургія носа), хірургії грудей, ліпосакція, черепно-лицевої, хірургії кисті, і багато інших. Це пластичний хірург пройшов навчання протягом двох років після його регулярного проживання хірургії спеціалізуватися в галузі пластичної хірургії і реконструктивної хірургії. “Косметичний хірург”, або той, хто не має ABMS радою з сертифікації спеціалізацію в області пластичної хірургії просто лікар, який вирішив зробити цю операцію, незважаючи на його відсутність сертифікації або навчання в даній області.

Тобто не можна сказати, що лікар не хірурга. Але, наприклад, кардіохірурга, який може бути кращим у своїй галузі ремонту випливають клапанів, може дуже мало знаємо про виконання ринопластики, і він був би поганим вибором для роботи. Те ж саме можна сказати і загальних хірургів або навіть дерматологи називають себе “косметичних хірургів». Це швидкий і вільний термін, призначений для непрофесіонала.

Слово косметичних має бути великий червоний прапор, коли шукає пластикові Лос-Анджелесі хірургу виконувати пластичні операції на вас. Пластичний хірург ніколи не будемо називати його або себе “Косметичний хірург”. І вона не повинна з’являтися в будь-якому місці їх сертифікації або при оголошенні, що вони роблять. Чому? Пластичні хірурги працювали занадто сильно і пожертвували занадто багатьом для цього ABMS (Американської ради медичних спеціальностей) комісій з атестації. Це сумно говорити, що бездокументарні хірурги виконують “косметичну операцію”, тому що це великі гроші, які будуть в цій області. І, на жаль, люди, які наймають їх не виконують свої належної обачності і сильно ризикують, щоб бути розчарованим в результатах.

Аналогічним чином, якщо ви шукаєте пластичного хірурга, щоб зробити роботу носа на вас, шукайте хірурга ABPS сертифіковані. Багато хірурги ABPS є різні спеціальності і кваліфікації, чи варто ваш час, щоб переконатися, що процедура пластичної хірургії ви хочете з ними буде.

Деякі лікарі навіть стверджують, що члени Американської ради з пластичної хірургії. Але ви повинні знати, що рада директорів не визнана Американською Радою медичних фахівців (ABMS.) Так чому б не найняти офтальмолога, щоб зробити вашу Eyelift операції? Здавалося б, логічно, що лікар, який спеціалізується в очі буде правильний вибір для роботи, чи не так? Не обов’язково. Це може бути так, що ваш лікар-офтальмолог також отримали його ABMS Certification Board в косметичних процедурах очі, але якщо він не може показати вам його сертифікації в цій конкретній спеціальності пластична хірургія, шукати в іншому місці.

Так чому ж плутанина? Ну, в області пластичної хірургії, безсумнівно, є одним з найприбутковіших полів в медицині. Люди хочуть виглядати добре, і вони готові за це платити. І давайте вирішувати її, ставши сертифікований пластичний хірург вимагає багато зайвих років та освіти. Так, лікарі інших спеціальностей іноді обходять сертифікований пластичний хірургії маршруту і довіряти своїм інстинктам як хірурги. Однак довіряти їм, ми ризикуємо не тільки свої гроші, але ваші результати. Якщо ви думаєте про наявність пластичної операції зробили, робити домашнє завдання. Наполягайте на рада сертифікованих Лос-Анджелесі, пластичний хірург навчання за фахом вам потрібно. Потім, ви можете бути впевнені, результати, які ви шукаєте.

Для отримання додаткової інформації ви можете зателефонувати Американського товариства пластичних хірургів (1-888-4-ПЛАСТИК, 1-888-475-2784), щоб переконатися, що ваш кращий хірург сертифікований пластичний хірург кваліфікацією для виконання бажаної процедури.