La Biosthetique натуральних продуктів волосся

На початку 1950-х, біохімік Марсель Contier розроблені інноваційні концепції La Biosthetique. Без застосування тестування на тваринах, ці окремі продукти по догляду за волоссям виробляються в стан сучасних лабораторій через авангардні підходу до наукової краси і в дотриманні найсуворіших стандартів якості.

Що відрізняє La Biosthetique від інших компаній продукт краси, що вона прагне до екологічної відповідальності. Продукція виготовляється сумішшю розкоші пустощів, біологічної чистоти та природних догляд за тілом. Продуктів La Biosthetique є всі сертифіковані ECOCERT, з компанією, наприклад, перевершивши критеріїв у багатьох випадках.

Для отримання сертифікації ECOCERT, етапи виробництва продукції визначаються з інгредієнтів джерел для завершення виробництва. Необхідно, щоб від 95 до 100% інгредієнтів продукту в результаті природних походження і що до однієї третини інгредієнти, отримані з офіційно визнаною органічного джерела. Остаточними і третя вимога для продукту, щоб бути вільним від будь-яких синтетичні барвники, віддушки, силікони, мінеральні масла, синтетичні речовини для догляду, а також для збереження парабени

Основним інгредієнтом є чиста вода спа від Bad Liebenzell в Шварцвальді німця. Ця премія якості води надходить з джерела кілька сотень метрів, яка забезпечує абсолютну чистоту. Води Спа безпосередньо постукав і водопровідної до об’єктів La Biosthetique виробництва під суворим санітарно-гігієнічні умови.