Invisalign – найкращий спосіб перетворити вашу посмішку

Invisalign це кращий спосіб перетворити вашу посмішку і поліпшити свій зовнішній вигляд чудово. Invisalign процедуру лікування інноваційного розвитку, гарантуючи користувачам дивовижні результати без порушення їх нормального способу життя.

відмінною заміною традиційної підтяжки

Лікувальна процедура для випрямлення порушення ваших зубів за допомогою Invisalign невидимі брекети стає дуже популярним через запевнив зручність і комфорт. Ці брекети є корисними для лікування майже всіх стоматологічних аномалії, такі як переповнені зуби, прогнозовані і крутив зуби, розташовані зуби, Underbite, прикус і перекус.

Вибір тактики лікування з використанням цих невидимі брекети досить сильно відрізняється від традиційного ортодонтичного лікування і здійснюється без використання металевих брекетів, проводів і кронштейнів. Саме тому велика кількість дорослих і підлітків тепер вибрати невидимі брекети.

Invisalign процедуру лікування випрямлення зубів здійснюється за допомогою ряду чітких і знімні суміщення. Ці капи замінюватися кожні два тижні, щоб забезпечити подальший розвиток результати. За поступово зміщуючи зуби, щоб пряміше позицій, суміщення цих дивно перетворити вашу посмішку.

Грамотою привабливих переваг

Основна перевага використання Invisalign для підвищення вашої посмішки в тому, що ви отримаєте швидкий результат, шлях, перш ніж завершити повний графік лікування. Іншою важливою перевагою є те, що деталі вашого лікування випрямлення зубів може бути приховано від інших через невидимою природи цих брекетів. Завдяки своїй орендованій функцію, користувачі можуть споживати їжу, не відчуваючи роздратування або дискомфорт у роті.

Тривалість лікування становить близько одного року за нормальних обставин. Консультації з вашим ортодонта кожні 7:56 тижня є дуже суттєвим. У ході таких зустрічей лікар може оцінити поліпшення і зробити необхідні зміни для отримання виключних результатів.

Експерт ортодонта необхідно перетворити вашу посмішку

Для реконструкції вашої посмішкою, використовуючи Invisalign важливо звернутися за допомогою до досвідченого ортодонта. Важливо також розкрити ваші конкретні вимоги та очікувані результати лікування з лікарем. Це дозволить лікарю, щоб сформулювати плани лікування які найкращим чином відповідають Вашим унікальним вимогам.