інформацію про лазерної епіляції

Рішення, який лікування видалення волосся краще для вас займає небагато часу і досліджень. На щастя, вам не потрібно, щоб пройти і особисто перевірити кожен метод на собі, як перераховані плюси і мінуси кожного рішення часто робить проста справа. Це особливо вірно, коли мова заходить про вибір між двома постійними методами видалення волосся, електроліз і лазерне лікування, яке є деякі досить чіткі й очевидні відмінності між ними.

Електроліз є метод видалення волосся, який використовує голку, щоб відправити електричний струм в корінь вашого волосся, шокуючі це в корені і вбивство фолікула. Лазерні процедури видалення волосся стріляти концентрованих пучків світла через шкіру в корінь вашого волосся, створення достатньо енергії і тепла, щоб викликати його випадають (не спробуєш ні ні, якщо ви зацікавлені в інших тепла на основі методів видалення волосся).

Обидва методи дуже ефективні при видаленні волосся на її джерело і обидва методи досить викликати значні пошкодження, що фолікул не виростуть знову. З обох методів у вас можуть виникнути трохи повторне зростання десь по лінії, але в цілому, коли ви закінчите всі ваші сесій обробленого волосся патч не повернеться.

Ось про те, де схожість між цими двома кінцевими методами. Електроліз лікування займає багато часу в порівнянні з лазерного лікування. Це пов’язано з тим, що електроліз мети ваше волосся індивідуально, шокуючі їх на своїх коріннях одн-на-часу. Електроліз сесій завжди останні години в той час, і ви повинні будете йти в кілька сеансів, особливо при обробці великих площ, як спині або лобкової області. Лазерна сесій, навпаки, може зайняти всього лише одна хвилина і рідко вимагають більше половини години обробки, тому що лазерні мішені сотні волосків за один раз.

Ця різниця в часі дуже важливо мати на увазі, з кількох причин. По-перше, електроліз може бути дуже болючим методом лікування, особливо, коли ви сидите протягом чотирьох годин за один раз. Лазерні процедури більш комфортними і викликають трохи більше, ніж помірний тиск протягом усього їхнього короткої тривалості. Різниця у часі може також пояснити відмінності в ціні, хоча в загальному електроліз і лазерне видалення волосся як правило, коштують приблизно стільки ж, враховуючи всі обставини. Вартість електролізу сесій може сильно розрізняються, від $ 25 на годину до $ 100 на годину, у той час лазерного лікування як правило, лише коштувати близько $ 500 сесії.

Основна вигода електролізу пропонує більш лазерне лікування волосся є те, що він працює так само для шкіри всіх типів волосся і в той час як лазерне лікування найкраще працюють на людей з шкірними світлих і темних волосся. Якщо у вас темна шкіра і волосся ви можете отримати декілька консультацій у практикуючих обох методів, перш ніж між ними.

Є люди, які намагалися як і віддають перевагу більш електролізу волосся лікування лазером, але в цілому волосся лікування лазером, здається, щоб бути вище, коли ви пишете плюси і мінуси того й іншого. Це варто зробити трохи більше досліджень, але в ці дні все більше людей вибирають для швидкості і зручності лазерного лікування більш електролізу.