як зберегти вашу бритву чистити

Якщо ви скоротити ваші обличчя, під руки, або ноги вовни, ви, можливо, тримаєте бритву організувати для цього щодня або періодично доручення. Ви можете використовувати бритву змушений кілька разів перед утилізацією його, або ви можете мати свій власний нержавіючої сталі бритви міцного захоплення. Всякий раз, коли ви використовуєте бритву більше одного разу, важливо, щоб вона адекватно доброчесного раніше з нею в наступний раз.

Не забувайте використовувати мильного крему або стрічки кожен раз, коли ви обробкою. Це дозволить пом’якшити тіла вусами і наречену його до відрахування, а також викорінити порожні зовнішні клітини, масла і бруду. Бритва не буде вибору так багато гранжу і інших, як ніби ви не використали мило для Толіка. Завжди душ бритву після кожного красти, щоб отримати позбавлення від першої лінії відходів. В іншому випадку, він може сприяти і закупорюють бритву, в наступні тупе лезо і утруднюючи те, щоб вичистити.

Тоді, коли ви зробили переробляти, взяти бритву далекими, якщо у вас є нескінченна роду. Використовувати трохи рідким милом і теплою водою, щоб змити кожної частини. Висушіть їх або нехай всі повітряно-сухий, перш ніж покласти його назад разом. Помістіть захисну обгрунтуванням лезом бритви по лезу і купа його в стерильні, сухі квартал, де він не буде схильний до пилу або вогкості, яка може початися металу бритву до корозії.

Якщо у вас є одноразові бритви, що підроблені ви проектуєте, щоб використовувати знову, барвник після кожного застосування леза. Нехай гарячу воду доведеться знову і через нього, щоб видалити відключення кучерями. Спробуйте візуально оглянути лезо місце, щоб зробити це лояльні повному порядку і вільним від уламків. Коли ви закінчите скалка для того часу, кулька трохи рідкого мила та гарячої води по черепу бритви і нехай гарячої води працюють по ньому, щоб зробити курс очищення. Дозволити бритвою висохнути на повітрі перед заміною особи.

Зберігайте пластиковий бритву в області очищення, як ящик, шафа або полиця, виходить за рамки будь-якій сім’ї дітей. Коли ви попереджали, що лезо отримує нудно після двох-трьох застосувань, ви можете відмовитися від нього і отримати творче, нове. Не розлучайтеся ваші бритви з ким, крім чоловіка або новонародженого, якщо необхідність бути, і переважно дотримуватися і ваше тільки для особистого використання, а деякі види мікробів може передаватися таким чином, і ви будете почувати себе чистим використовуючи ваші власні леза кожного разу.

Тримайте дати світла одноразові бритви на руках, так що вам не закінчилися, і доведеться роздобути одну з іншої сім’ї кінцівки або використання старих даних, що радий бути відкинуті. Це могла б бути хороша ідея тримати заміни безсмертної бритву під рукою, якщо ваш звичайний одного брейк, або на проїзд використання. Кілька одноразові для гостей або лиха використання (якщо потенційні йде, так що ви не можете використовувати хвилюючим, наприклад).