рани губи

Там може бути багато причин, по яких губа болить, але, мабуть, найбільш поширеною причиною є рани губи, тому що людина, яка страждає має contracte HSV 1, яка в основному є вірус простого герпесу 1 або більш відомий як герпес. Тепер причина цього типу 1 в тому, що є ще і 2-го типу, і це більш відомий як генітальний герпес, але істина полягає в тому, що вони обидва належать до однієї сім’ї.

Герпес в цілому мають тенденцію тривати не менше чотирнадцяти днів, і це, коли вони вперше починають з’являтися, що вони, як правило, є в самий незручний. Те, що ви зазвичай знаходять у тому, що спочатку буде поколювання в області губ і що слід слабкий заповнений рідиною пухир, який не тільки болісно, ​​але для деяких може бути незручно, особливо якщо ви отримуєте, коли є спалах є спеціальний захід йде вгору, і ви не можете позбутися від нього в часі.

Як випливає з назви, це насправді вірус, який викликає цю пухир, і це неймовірно поширеним вірусом, – хоча для багатьох людей, які мають вірус може знаходитися в стані спокою в їх системі, і вони ніколи не будуть знати, що вони є. Однак, для тих, що він не в сплячці – вони, звичайно, знаємо, що агов страждати від рани губи. Зараз, незважаючи на безліч різних назв для нього, герпес є найбільш поширеним, ці бульбашки насправді не з’являються просто якщо у вас холодно. Зазвичай відбувається те, що вірус буде перебувати в стані спокою в нервовій системі, поки їх не буде зануритися в імунній системі з якої причини, можливо, втома хвороби, стреси, погане харчування або просто, і це за таких обставин, що вони, як правило, відбуваються.

Якщо у вас є спалах, то тепер, коли ви повинні бути дуже обережні і уважні тих, хто навколо вас, тому що цей вірус дійсно дуже заразна. Деякі заходи обережності, які необхідно буде прийняти не будуватимуться по лінії з наступних, ніяких поцілунків, ніякого обміну чашки або столові прилади, що не обмін рушник, яке було на рот по будь-якої причини – насправді не мають нічого спільного, що стосується вашого рота з ким-небудь ще. Крім того, щось ще взяти до уваги, що якщо ви були дотику ваших губ біль, переконайтеся, що ви миєте руки ви, перш ніж доторкатися куди завгодно у вашому тілі, і не торкайтеся до шкіри іншої людини.

Отже, чи є якісь методи лікування герпес? Ну, на жаль немає. У двох словах, як тільки ви це умова у Вас є це на все життя, єдине, що ви дійсно можете зробити, це спробувати і тримати його під контролем найкраще, що ви можете, і є багато способів, які ви можете зробити це тільки зараз залежить від вашого власну точку зору щодо того, ви хочете, щоб спуститися за рецептом маршрут або спробувати деякі з Матері Природи лікування, обидва з яких мають свої переваги, у тому, що деякі працюють краще, ніж інші.

Таким чином, у двох словах, які рани губи пояснив, і, сподіваюся, тепер ви будете знати, що якщо ви страждаєте спалаху, одна з найважливіших речей, які ви можете зробити, це бути уважним до інших і намагаються зупинити поширення вірусу.