отопластика вух робить все обличчя буде виглядати сильніше

Наше обличчя виготовлений з декількох різних елементів, які працюють разом. Кожна з них необхідні, але жоден з них не може створити погляд на свої власні. Часто найбільш важливих і недооцінених риси нашого обличчя є вуха.

Деформовані або неправильного розміру вуха може сильно вплинути на зовнішній вигляд і функціонування вух, які в свою чергу впливають на все обличчя виглядає і рухається. Але, вам не потрібно турбуватися. Існує надія. Форма вуха пластичної хірургії, отопластика, може допомогти дати вам нові вуха, які вписуються в цілому.

Раніше Процедура включала створення невеликий розріз біля вух (залежно від типу операції необхідно). Після того, як лікар робить розріз, надлишок шкіри або хряща може бути вимкнений або підстрибом переконфігурувати для задоволення конкретних потреб пацієнтів. Останнім часом пластичні хірурги почали виконувати нові і передній край розрізу менш операції вуха реструктуризації.

Те, що доктор використовує в цих операціях слабкий голкою, яка пхати через шкіру. Вона також повинна бути можливість вручну формувати хрящ. У ході реконструкції, лікар може також змінити положення вуха на обличчі, створюючи різні структури. Кожен метод отопластика різні, але загальний результат може бути таким же. Поговоріть зі своїм лікарем, щоб вирішити, який процедура підходить для вас.

Як правило, отопластика, доведеться зменшити, створення або реструктуризацію хряща або шкіри. У той час як лікарі можуть іноді можуть вибирати, зосередитися на одному типі реструктуризації, найчастіше це передбачає деяку комбінацію цих різних елементів. Це може бути зроблено, щоб відновити пошкодження, виправити давню генетичного дефекту, або, щоб створити відчуття симетрії між невідповідність вуха, в залежності від ваших потреб.

Як і при будь-якому хірургічному методі, існує ризик, пов’язаний з отопластика. Проте, ризики щодо мінімальної, особливо в порівнянні з величезними змінами такого успішного процедура може принести у ваше життя. Щоб зменшити тяжкість і кількість цих ризиків, важливо зробити великі дослідження і знайти кваліфікованого, досвідченого пластичного хірурга для виконання вашої пластичної хірургії.

Хірург перевірити загальний стан здоров’я. На підставі результатів цієї експертизи, він запропонує вам піти на певний тип отопластика, який підійде вам найкраще. Під час консультації з хірургом, ви не повинні коливатися, щоб виявити точну деталі вашого стану здоров’я. Ви повинні також обговорити з ним відкрито ваші очікування з приводу процедури.

Навіть якщо це добре мати високий рівень очікувань, ви повинні бути реалістичними про результати. Це правда, що хірургія вуха може повністю змінити своє ставлення до життя. У той же час, є межі того, що операція може досягти. Ваш хірург розвіяти ваші проблеми і дасть вам гарну картину того, що очікувати після операції.