ліпосакція Лос-Анджелесі – після ліпосакції

Ліпосакція є дуже популярною процедурою пластичної хірургії, яка видаляє небажаний жир з жорсткого здійснювати місцях. Під час ліпосакції кориця використовується, щоб висмоктати жир з-під шкіри акуратно. Ця процедура може бути виконана в декількох місцях, в тому числі: ноги, стегна, сідниці, спина, руки, живіт, і всі області обличчя найбільш поширених популярних жінок мають місце ліпосакцію в області стегон і живота регіоні. Ліпосакція Лос-Анджелес не використовуватиметься в якості способу зниження ваги і не приймати всерйоз, і пацієнти будуть перебувати в дискомфорт і біль після операції.

Є кілька причин, чому пацієнт буде відчувати біль і ніжність після операції ліпосакції Беверлі Хіллз. Найбільш поширеною причиною цього болю, що кровоносні судини використовується для зливу рідини від пошкодження під час операції.

Ці кровоносні судини зцілить і тоді біль вщухне. Іншою причиною болю є те, що деякі з розчину анестетика може потрапити в пастку під шкірою після операції. Після операції ліпосакції провідні фахівець призначить знеболююче. Він, швидше за все, призначають морфін і кодеїн і як пухлина істот, щоб зменшити біль також буде зменшуватися, і пацієнт буде приймати тих, знеболюючі і зможете використовувати без рецепта ліки. Для того, щоб зцілити правильно і швидко пацієнт не повинен бути обмежитися ліжко, Легкої прогулянки та інші руху запобігає утворенню тромбів від формування в легені і ноги.

Кількість болю пацієнт відчуває буде в залежності від розміру ураженої ділянки. Чим більше кількість ліпосакції зроблено і кількість жирових відкладень видалені більший дискомфорт буде. Іншим важливим ключовим у визначенні кількості болю від ліпосакції залежатиме від типу ліпосакції інвазивних-менш інвазивних і техніки хірургів. Якщо у людини є менш інвазивні тип ліпосакції, де загальна анестезія не потрібна то пацієнт не відчуватиме дискомфорт, коли великі прокинувся.

Після ліпосакції ліпосакція і більшість хірургів або матиме своїм пацієнтам носити компресійні одягу. Стиснення одягу зменшити набряки, припухлості і дискомфорту. Компресійний білизна тільки дозволить мінімальний рух і зменшує відчуття будь-яке інше рух також зниження болю в області. Хірург дасть направлення на тому, як використовувати одяг для всіх його переваг, включаючи сприяючи загоєнню. Після того, ліпосакції сподівається отримати план болю протягом декількох тижнів. Зцілення, дискомфорт і біль і відрізняється для кожного пацієнта, деякі пацієнт може зцілити, що в найближчі тижні після операції в той час як деякі з них можуть відчувати біль довше. У середньому пацієнти повертаються до роботи через два тижні відчувають практично немає дискомфорту.