догляд за шкірою обличчя Екзема – лікування екземи особи в три етапи і дивитися на світ again_

Особи екзема дуже добре може бути найстрашніше місце на тілі для хвороби. Ваше обличчя не може бути легко приховані від світу, тому особи екзема може бути стрес і зовсім незручно. На щастя, ви можете отримати, що екзема під контролем, і він не буде навіть приймати дорогі ліки або креми. Звичайно, тяжкість вашого конкретного стану буде визначати, наскільки легко буде керувати.

Екзема на обличчі насправді такий же, як у яких екземі в іншому місці на тілі. Найбільш поширеним типом особи екземи є атопічний дерматит, екзема, але sebborheic можуть вплинути на обличчі і волосистої частини голови, а також. Особи екзема симптоми відзначені інтенсивним сухість, свербіж і почервоніння і важкої екземи можуть також проявляти масштабування, що плаче і розтріскування шкіри.

догляд за шкірою обличчя екземи

Хоча причини і тяжкості екземи відрізняється для кожної людини, нижче три простих кроки, що будь-який, повинні слідувати, щоб зменшити особи екземи.

1. Застосувати вівсянку і мед особи. Вівсянка відмінно підходить для лікування екземи на будь-якій ділянці тіла, тому що це природне миючий засіб, який знижує і заспокоює запалення шкіри. Мед є природним антисептиком, який бореться бактеріальної колонізації на вашій шкірі. Щоб створити вівсянки обличчя вам знадобиться:

3/4 чашки вівсянки непріправленний

1/3 склянки теплою (не гарячою) водою

1-2 ч. л. меду

Змішати вівсянку, воду і мед разом, поки не утвориться густа паста. Потім нанесіть суміш на обличчя тонким. Дайте масці сидіти протягом принаймні 20 хвилин, потім змити теплою водою.

Для отримання найкращих результатів використовуйте органічні вівсянки і меду. Ця суміш досить м’який, щоб робити щодня, так що ви можете дати собі особи кожен день (якщо хочете) без будь-яких побічних ефектів.

2. Мило може бути сушіння на шкіру, тому завжди очистити ваше обличчя з м’яким, ароматів немильное миючим засобом. Є багато миючих засобів, як це на ринку, таких як Cetaphil, яка є відмінним ніжне миючий засіб, що навіть була печатка Національної Асоціації Екзема про прийняття.

3. Переконайтеся, що ваша шкіра залишається зволоженою. Мастильні та підтримки вологості шкіри є найбільш важливим зброєю проти особи екземи. Зволожують шкіру протягом дня, і підняти ставки в зимовий сезон як холодне повітря має тенденцію вичерпуватися шкіру ще більше.

Завжди зволожуйте обличчя відразу після очищення. Зволожуючий крем або крем завжди повинен бути дух / запаху. Деякі люди знайшли ніжний зволожувачі, такі як Aveeno, Eucerin і Аквафор, працює дуже добре. 100% гель Алое Віра це всі природні варіант, це дуже ефективний зволожувач, який є і заспокійливими і лікувальними для шкіри.