губи Plumpers вони відповідь на сексуальність, повні губи

Чи були ви туги по повній, чуттєві губи, як Ліза Rinna або Анджеліна Джолі? Там може бути рішення для тих з нас, з менш ніж наділив губи. Деякі захоплюючі нові косметичні процедури губи, губи Plumpers, анти-старіння помада для губ, і губи маски доступні, щоб допомогти дати нам ті приємний, сексуальні губи ми жадаємо.

як губи Plumpers працює?

Багато з модних косметичних процедур губ на ринку спеціальних глоси губи, які містять дратівливі інгредієнти, такі як кориця, гвоздика або грушанки, які викликають губи пухкими і набухають. Вони працюють за рахунок збільшення циркуляції в губи і розширюючи кровоносні судини. Деякі губи Plumpers збалансувати подразник з заспокійливий засіб, такі як зелений чай.

Користувачі косметичні процедури губи і губи Plumpers, як правило, жінок, які шукають бджолиний укус дутися, не вдаючись до дорогих ін’єкції колагену. Губа лікування може тривати від декількох годин до декількох днів, залежно від продукту.

Багато жінок люблять їх повного, надутими “Ангеліна губ.” Тим не менш, деякі жінки вважають, продукти губи більш пухкими жалять або відчувати себе ніяково, і вони не повинні бути використані, якщо у вас дуже сухі, потріскані губи або ультра чутливої ​​шкіри.

актуальні колагену, анти-старіння помада для губ і губи маски

Розтовстів з губи не для всіх. Якщо ви просто хочете м’якше, вологі губи, і ви хочете, щоб зменшити крихітних вертикальних ліній, які викликають кровотечу помади, розгляньте можливість використання актуальних колагену сироватка, омолоджуючий бальзам для губ або губ маску.

Деякі актуальні продукти допомагають стимулювати вироблення колагену і гіалуронової кислоти, яка допомагає зробити шкіру губ і м’якою, вологою і пружною. Антивіковий бальзами для губ і губи маски, які містять альфа-гідрокси кислоти можна акуратно скидати мертвих, сухість шкіри, щоб полегшити сухі, потріскані губи, виявити більш гладкою, м’якою губи і зменшити зморшки.