втратити жир особа в п’ять кроків

Ми можемо носити відповідний одяг, щоб приховати більшість наших фізичних недоліків – великі стегна, верхню булочку і т.д. – але одна річ, ми не можемо сховатися від наше власне обличчя. Він дивиться на нас від наших дзеркал щоранку. Отже, коли ви побачили фотографію вашого друга взяв на барбекю минулого тижня була ваша перша реакція: “Ця людина з жиром особа не мене!”?

Як тільки ми прийняли, що жир обличчя на фотографії це наша власна, то ми повинні визнати, що прийшов час скинути кілька кілограмів, і як ми це робимо? Правильна дієта і фізичні вправи – наших найбільш ненависних слів. Це не обов’язково повинна бути складною, хоча і ось п’ять простих кроків до втрати жиру, що особа і все інше приховано вага нижче.

1. Порція контроль: Ми, як правило, їдять набагато більше, ніж ми повинні і в “супер-Size Me” тип суспільства, це від нас, щоб взяти під контроль наші власні звички в їжі. Це гарна ідея, щоб використовувати менші пластини для вашого їжу, таким чином, навіть якщо ви до цих пір відчуваю себе зобов’язаним очистити вашу тарілку, ви будете тільки їдять близько половини того, що ви зазвичай споживають. Є кілька інтернет-ресурсів для визначення того, що є власним розміром порцій, тому робити домашнє завдання.

2. Їжте кілька разів на день: Це звучить майже суперечливе до кроку номер один, але вважаю, що так як ви їсте менше їжі тепер вам потрібно їсти частіше, щоб зберегти рівень вашої енергії збалансовані. Дотримуйтеся хороших продуктів, хоча – картопляні чіпси ваші вороги просто зараз. Харчування найчастіше також сприятиме стримуванню обжерливості.

3. Зелений чай: пити зелений чай (і деякі чорні чаї), як було показано для підвищення обміну речовин і тим самим допомогти вам спалювати калорії швидше. Кілька чашок кави на день корисні для більше, ніж просто втрата ваги – це також з високим вмістом антиоксидантів.

4. Полівітаміни: Якщо ми не вистачає поживних речовин, воно впливає на здатність нашого тіла, щоб схуднути, так як енергія витрачається на спроби виправити наші недоліки. У здоровому тілі означає більше шансів на втрату ваги.

5. Активність: обсяг діяльності ви повинні займатися залежить від того, скільки ваги ви повинні втратити, так що це те, що ви повинні визначити для себе. Тільки переконайтеся, що ви не намагаєтеся перестаратися. Почніть з простого вправи план і отримати більш інтенсивний, як ви стали більш доцільним. Може бути, почати з 30 хвилин ходьби двічі на день і зробити його мета бути в змозі пробігти милю. Незалежно від вправ ви вирішите це зробити, переконайтеся, що це цікаво для вас, щоб у вас більше шансів залишитися на трасі.