випадання волосся – справа з рідкісними волоссям

Робота з рідким волоссям

Один з найбільш поширених – і, можливо, простий – способи боротьби з тонкими волоссям полягає у використанні для догляду за волоссям продукти, призначені для додати обсяг убогий пасом. Концептуальною основою цих продуктів йде щось на зразок цього: навіть невелика кількість волосся виглядає як багато, коли загордилися в пінистої повноті. На додаток до шампуні з написом “Об’ємний” або “потовщення”, є і кондиціонування полоскань, залишити на волюмізірующіх лосьйони, засоби для укладання spritzes та муси. Якщо ви народилися з худий волосся і не можете закріпити їх причин на нічого, крім спадковості, це хороший маршрут, щоб спробувати.

Стимулювання росту волосся

Ви, напевно, чули багато про ліки, спрямованих на стимулювання росту волосся. У той час як більшість розмов – і дослідження – навколишнє цих препаратів спрямована на чоловіків, багато з них можуть бути використані жінками з подібними ефектами.

Багато медичні влади розглядають стоншення волосся як косметичний питання, який означає, що ваші витрати на лікування не можуть бути покриті.

Міноксидил (Rogaine або, як його комерційна назва) почалися для лікування високого кров’яного тиску. Вона перетворилася на популярний лікування шкіри голови, коли лікарі помітили, що вона також сприяла зростанню волосся. Чи не відомо точно, як міноксидил сприяє росту волосся, але мені здається, щоб зупинити або уповільнити випадання волосся і сприяти трохи нового зростання. Продукт масаж на шкіру голови двічі на день, і було доведено, щоб повторно виростити волосся в до 25 відсотків користувачів.

Міноксидил, здається, найбільш ефективний на корону і найменш ефективний навколо особи, в той час як він росте волосся є нечітким і, ймовірно, тонше, ніж те, що ви втратили. Якщо ви припините використовувати продукт, то ви втратите все, що з’явилися нові волосся.

У невелику кількість людей, ін’єкції кортизону може допомогти уповільнити або зупинити втрату або стимулювати фолікули рости нове волосся. Тим не менш, він має багато побічних ефектів, у тому числі затримка води, примхливість, і збільшення ваги, і його слід використовувати з обережністю.

Propecia є усне відпускається за рецептом ліки використовуються в якості лікування чоловічого облисіння. Однак деякі Maverick дерматологи успішно використовують його на своїх пацієнток. Наркотиків (також відомий як Finestre) була вивчена на чоловіків і було показано, що Fe-натуральне волосся ростуть у два з трьох чоловіків, у той час як припинення випадіння волосся у п’яти з шести чоловіків. Препарат підштовхує постраждали волосяних фолікулів повторно виростити волосся, які майже так само товстий, як оригінальних волосся – це є найбільш ефективним в області корони. Погана новина в тому, що Propecia займає до 12 місяців, щоб працювати, і будь-які волосся, які повторно росте можуть бути втрачені, якщо перестати приймати ліки.

Андрогенна алопеція є причиною більш ніж 95 відсотків чоловіків і жінок випадіння волосся.

Враховуючи частини волосся

Видимий шкіри голови може бути покрита перуки, шиньйони часткової, і “волосся інтеграції одиниць» – в яких стрічка з підробленою нитки прикріплений до існуючої волосся. Примикають до цих варіантів в тому, що жодна з них медичний. Зворотною стороною є те, що вони не схожі на натуральні волосся, можуть бути дорогими, і може розв’язатися в невідповідний час. За допомогою модуля інтеграції волосся, ви повинні повернутися до лікаря або салон кожні 4 до 6 тижнів, щоб мати пристрій скориговані.

Дивлячись на хірургічні варіанти

У той час як люди, які часто страждають від лисини великі кандидатів для волосся-трансплантаційної хірургії – лікар може зібрати кілька фолікулів від пишних лісових область голови хлопця і “пересадити” фолікулів в залисини – жінки зазвичай не отримують повністю залисин. Коли ми втрачаємо волосся, швидше за все ми будемо страждати від всієї поверхні витончення, що робить пересадки волосся менш успішним варіантом для нас. Однак, якщо ви виявите, що більшість ваших стоншення знаходиться в одному місці, наприклад, на вашій коронній, дерматолог або пластичний хірург може бути в змозі “Завод” кілька волосся зростаючих фолікулів через ваш рідкісними плямами.

Зростання волосяного фолікула циклу складає близько 90 відсотків, а wowth близько 10 відсотків інших. У будь-який момент часу, близько 10 відсотків волосяних фолікулів відпочивають, а не вирощування нового волосся. Відпочинку фолікули випадковим чином розподілені по шкірі голови, так що відпочиваючи фолікули не створюють лисини.