більше вії тепер можливі – вирощувати їх yourself_

Більш довгі вії завжди були функцією, що більшість жінок хочуть, він є одним з найбільш привабливих рис в обличчя. Жінки хочуть, щоб добре виглядати, як для власного задоволення, а також, щоб добре виглядати для протилежної статі. Ніщо не є більш привабливими, ніж повільні спокусливою флаттер довгі вії, коли дама дивиться в очі членом протилежної статі.

Але те, що ви робите, коли у вас короткі вії, або тонкі вії, або кришки малонаселеній вії? НЕ або, ще гірше, немає вій взагалі?

Імпровізувати. Те, що людина придумав досі – розумне використання туші для вій, то накладні вії, то Нарощування вій, і, нарешті, пересадка вій.

Все це стало можливим для жінок, щоб виглядати більш привабливо. Але так чи інакше, просто так чи інакше, він не відчував себе реальним. У глибині душі, вона просто була чи не реальна річ, осторонь від пересаджених з них, що не були особливо успішними чи природно виглядають так чи інакше.

Відповідь на це питання? Ростуть вії свої власні.

Як це часто буває, наукові відкриття відбуваються абсолютно випадково. Особи які отримували очні краплі призначена для зниження тиску в очному яблуці глаукомою було відзначено, почалося все довше і довше вій. Це не займе багато часу для підприємця інстинкт поверхні і Замість звільнення росту вій більше як громіздкі побічний ефект лікування глаукоми, люди в Allergan Інк подальший розвиток цього відкриття і придумали продукт під назвою Latisse, яке було ефективно Bimatoprost офтальмологічний розчин 0,03%.

Прикладна нічні до краю верхнього століття один, біля основи вій, цей пункт було науково доведено, щоб почати все довше і довше вії від вже в 8 тижнів. Цей продукт був нещодавно схвалений Управлінням з контролю за продуктами і ліками для використання в все довше і довше вії. Продукт доступний лише за рецептом.

Як біматопрост робіт, стимулюючи зростання волоса виробляти волосся, а також для продовження фази росту цих волосся. Це призвело до виробництва товщі, темніше і довше вії, які залишаються довше, перш ніж переривають. Ефект триває до тих пір, поки розчин наносять, і нові вії йдуть протягом тижня після припинення лікування. Побічні ефекти називається мінімальним, і допустимої, в тому числі пігментації шкіри вік, який може бути оборотним, і пігментації райдужної оболонки, який може бути постійним. Інші побічні ефекти включають свербіж в очах, почервоніння очей і.

Однак, коли все сказано і зроблено, все довше і довше вії власного природно, безумовно, покращення в порівнянні з традиційними старомодні методи застосування накладні вії, як і задоволення від вирощування власного волосся на шкіру голови, що значно переважує використання перук.