” Як ви можете допомогти старіння шкіри”

Ви буде старіти і ваша шкіра буде старіти з вами. Але здорове старіння є природним процесом, то, що можуть бути прийняті і обнялися. З такою великою кількістю швидких рішень там легко забуваємо про найголовніше елементі старіння шкіри, і це здоров’я шкіри. Ви могли б повного підйому обличчя, очей ліфт, ліфт і шиї у віці 55, але якщо після операції ви будете продовжувати зловживати вашої шкіри, ви продовжувати пити пляшку вина щодня, ви продовжуєте курити, ви продовжуєте лежати на сонці, і ви будете продовжувати з тим же рутинний догляд на дому не просто мило, воду і зволожуючий крем, як довго ви думаєте, наслідки, що операція триватиме? Не довго. Зрештою, його тільки поверхневе, тільки тому, що була реконструкція не значить, ваша шкіра буде виробляти більше колагену еластину або більше. Так, ваша шкіра сильно натягнута так що ви не можете бачити зморшки, але чи надовго?

Якщо зосередити увагу на збереженні вашого здоров’я шкіри це буде завжди добре виглядати, будь то 15, 25 або 65. Можна старіти витончено, і те, що, дозвольте запитати в цьому поганого.

Є два різних типи старіння. Внутрішнє старіння є природним процесом фізичного зміни з плином часу, це більше про генетику, то ваш спосіб життя. Цей процес починається в середині 20-их, але не почнуть показувати на вашій шкірі, поки десятиліття по тому.

Це передчасне старіння (Зовнішнє старіння), які ви можете контролювати. Передчасне старіння відноситься до неприродної прискорення природного процесу старіння воно породжується впливом денного світла і способу життя, такі як куріння, дієта і стрес.

Нд
Сонце відповідає за перерахування проблем шкіри, і що більш важливо раку шкіри. Наукові дослідження показали, що повторне вплив ультрафіолетового руйнує колаген, знижує здатність шкіри до самовідновлення, і нападає на нашу еластину. Справді, 90% передчасне старіння викликане ультрафіолетові промені від сонця. Збиток від цих руйнівних променів можна побачити через глибокі зморшки, вікові плями (гіперпігментація), судинні зірочки, груба, покрита плямами обличчя і страшний “шкірясті” дивитися!

Все, здається, знають про небезпеки, що лежать на сонці, і більшість буде використовувати захист від сонця, але це щоденний вплив цих ультрафіолетових променів, що ми повинні бути в рівній мірі усвідомлюють як сукупний збиток буде також призвести до серйозних пошкоджень. П’ятнадцять хвилин виходить на вулицю і іноді обіди на відкритому повітрі можна додати до ослаблена колагену і еластину, і, звичайно, рак шкіри. Важливо пам’ятати, що навіть якщо ви не бачите рожеві або червоні шкіри після перебування на сонці, це не означає, що збиток не був зроблений.

Недолік сну / стресу
Шкіра є найбільшим першим місцем, яке здійснюватиметься недолік сну – безпосередній ефект від виснаження представлені через темні кола під очима і обвислій шкіри.
Стрес є неминучим – як і старіння! Але це також сприяє передчасному старінню. Часто, коли ми підкреслили ми борозни лоби, помістити руки на наших обличчях і потягніть її в різні сторони і напрями і крутять наші обличчя навколо, виконанні повторюваних рухів, які надають непоправної шкоди.

Вплив елементів
Холодні вітру і низьких температур може висохнути шкірі, позбавляючи її збалансованого рівня шкірного сала (нафта), яка тримає шкіру змастити. Без цих масел, шкіра стає сухою, і більш схильних до передчасного старіння через відсутність захисних масел. Це стосується примусового повітряного опалення, а такі, як кондиціонер. Тепле і сухе повітря діє як гігантська губка, вбираючи вологу з усього, це стосується, зокрема шкіри.

Недолік фізичних вправ / погане харчування
Недолік фізичних вправ може сприяти передчасному старінню шкіри, а вправи тримає м’язи в тонусі і стимулює кровообіг. Погане харчування призводить до нестачі харчування для клітин і можливого впливу хімічних речовин і консервантів. Смажені і спалили їжа також може викликати окислення (вільні радикали з вітамінів допомогти протидіяти окисленню), що призводить до слабкої клітинної структури.

куріння
Курці частіше, ніж некурящі розвивати зморшкуваті, шкірясті шкіри, а також жовтуватий відтінок в їхні обличчя. І навіть якщо ви не курите, з них близько курець може ще привести до пошкодження шкіри.

Так що ж можна зробити?

Захист від сонця в якості першої лінії оборони
Якщо сонце найлютіший ворог вашої шкіри, то захист від сонця ваша перша лінія оборони. І з новими технологіями сонцезахисний крем, яка не закупорює пори, не викликає подразнення (почервоніння і печіння), і не буде відчувати себе крейдяним або жирна, це набагато простіше зробити, щоб комфортно сонцезахисних частиною вашого повсякденного життя догляд за шкірою.

При виборі захисту від сонця, шукати захисту від сонця факторів (SPF), що в поєднанні з вітамінами-антиоксидантами стабілізувалася. Дослідження показують, сонцезахисних кремів сформульовані з антиоксидантними вітамінами забезпечують підвищений захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання і вільних радикалів. З цією підвищеним захистом від антиоксидантні вітаміни, немає необхідності додавати більш потенційно дратівливих хімічних речовин сонцезахисний крем, щоб створити більш високий рівень SPF.

Сонячної системи оборони Dermalogica поставляє цей антиоксидант технології через УФ розумні технології підсилювач, мікрокапсули, що містить вітаміни-антиоксиданти, що розчинилися при контакті з УФ-світлом, випускаючи антиоксидантів на шкіру, забезпечуючи захист, коли це найбільше потрібно.

ексфоліація
Пілінг допоможе видалити притуплення шкірі клітини з поверхні шкіри, поліпшуючи проникнення корисних інгредієнтів. Є багато різних типів ексфолиант доступні, але найбільш ефективною формою для зменшення появи ознак старіння є альфа-оксикислоти на основі ексфолиант. При цьому типі ексфолиант ви застосуєте його, як ви б маску, залишити його на шкірі протягом приблизно 10 хвилин, а потім видалити. Альфа-гідрокси кислоти на основі ексфолиант буде розчиняти міжклітинну клей, який скріплює клітини шкіри разом, тим самим послабивши мертві клітини шкіри і їх усунення. Використання цього типу ексфолиант зменшує кількість стимуляції на шкіру, так як вам не потрібно втирати його по шкірі, як якщо б ви використовували Скраб ексфолиант.

пом’якшувальні
Пом’якшувальні засоби (наприклад, масло ши і органічних силіконів) допоможе зберегти м’якою, гладкою, гнучкої шкіри і буде діяти в якості мастильного матеріалу, що допомагає зменшити лущення і втрату вологи, покращуючи зовнішній вигляд.

Місцево застосовувати вітаміни
Було науково доведено, що місцево-прикладного вітаміни дійсно покращують здоров’я шкіри. Вітамін А допомагає придушувати розпад колагену в той час як стимулювання виробництва колагену, вітамін допомагає в загоєнні ран, вітамін С є антиоксидантом, який пригнічує меланін, і вітамін Е є антиоксидантом, який забезпечує бар’єрну захист, розгладжуючи шкіру. Відмінний продукт, щоб спробувати це мультивітамінний Dermalogica по потужності концентрат, який дасть вам добову дозу всіх вітамінів, що ваша шкіра потребує.

нарешті …

Необхідно також визнати, що успіх вашого лікування шкіри буде залежить від вашої професійної наказано на дому режиму і носіння сонцезахисних будь-який час шкіра піддається впливу денного світла. Також важливим є належний догляд на дому шкіри продукти і методи. Не використовуйте гарячу воду, коли очищення, не застосовуйте надмірних або абразивні руху (замість цього піти на ніжний, вгору колах), тримайте навколишню температуру як помірний це можливо, і триматися подалі від продуктів, які містять штучних ароматизаторів і барвників. Крім того, попросіть вашу шкіру терапевта про продукти, що містять пептидів. Пептиди виступати в якості клітинних посередників, регулюючих клітинний ремонт стимулюючий вироблення колагену. Пептиди також допомогти поліпшити пружність і тонус шкіри, борючись з поява тонких ліній.