Як вибрати правильний продукт по догляду за шкірою для вас шкіра

Сьогодні на ринку повно натуральних продуктів по догляду за шкірою; з навантаженнями претензій косметичних компаній. Але, як кінцевий споживач, як переконаєтеся, що ви вибираєте найбільш ефективних косметичних продуктів для вашої шкіри. Повірте мені, все інші претензії компанії, що їх продукція виготовлена ​​з натуральних інгредієнтів, і вони мають найвищі стандарти якості і бла-бла-бла. Але як ви переконаєтеся, що ви скласти руки на кращих з кращих.

Вибір найбільш ефективних косметичних продуктів може бути так просто, як торт ходити, якщо ви будете слідувати кілька простих правил.

1. Перед тим, як піти і купити продукт; ви витрачаєте час на вивчення компанії, яка виробляє це? Якщо ні, то зробити це. Кожна велика компанія має інформацію на своєму сайті, який призначений для споживачів. Хіт сайті читав стільки, скільки Ви можете про продукти, їх інгредієнти, бачення і філософію компанії.
2. Не ходіть помилковими твердженнями, що ви зіштовхнетеся в журналах і телевізійної реклами. Вони не що інше, як маркетинговий трюк. Використовуйте свої власні знання про продукт, перш ніж купити його.
3. Великий марка не завжди може забезпечити бажані результати. Не довіряти їм сліпо; відкрита для менш відомих компаній теж.
4. Подивіться на список інгредієнтів, які або згадані на сам продукт або на сайті продукту компанії.

Я сам вважаю останній пункт згаданих вище, найбільш важливим і це може ще бути розділена на ряд практичних запитів-

1. Що таке кількість активних інгредієнтів, які використовуються в продукт, який ви зацікавлені в?
2. Чи є вони безпечні?
3. Чи є вони клінічні випробування? Якщо так, то які результати?
4. Чи є які-небудь шкідливі хімічні речовини в списку інгредієнтів?
5. Які натуральні інгредієнти, що використовуються у продукті?
6. Звідки вони взялися?
7. Який рівень активних інгредієнтів, які використовуються в продукті?

Дозвольте мені представити кілька інгредієнтів, які дадуть відповідь на всі поставлені вище питання в стверджувальних і допоможе вам вибрати найбільш ефективні продукти по догляду за шкірою.

CynergyTK: він містить функціональні кератину, який схожий на основний білок, що міститься в шкірі людини. Це означає, що в потужних, ефективних омолодження шкіри

Нано-Lipobelle H EQ10 є особливою формою “нано-емульсія ‘з CoenzymeQ10, яка проникає глибоко в шкіру. Було показано, в наукових дослідженнях для отримання досить драматичні проти зморшок. Це відбувається через його здатність збільшувати виробництво колагену і еластину в шкірі

Бабассу це світло, натуральний віск, який пом’якшує і заспокоює шкіру і створює невидимий бар’єр для утримання вологи та захисту від бруду і кіптяви. Він зроблений з масла бабассу, з ядра плодів бабассу долоні.

Разом ці інгредієнти сприяти найбільш ефективним косметичних продуктів. Якщо ви дотримуйтесь наступних правил на увазі при виборі косметичних продуктів; Запевняю вас найбільш ефективним і приголомшливі результати, що ви чекали так довго для вашої шкіри.