Макіяж очей Поради – як застосувати підводка для очей

У цій статті ми поглянемо на те, як застосувати підводка для очей з деякими поради по досягненню деяких великих ефектів.

Один приголомшливий ефект, який може бути досягнутий легко і улюбленець таких відомих актрис Марлен Дітріх і Мерілін Монро до Гвінет Пелтроу, як ріммінга очі білий або бежевий олівець для очей. Це має ефект розширення білі очі, щоб створити спокусливий, привабливий вигляд.

Щоб застосувати олівець для очей, тягнути кришку від ока, дуже ніжно з використанням однієї або двома пальцями і проведіть лінію вздовж внутрішньої обведення очей. Зробіть те ж саме і з верхньої та нижньої кришками. Щоб заточений олівець м’якше і простіше в застосуванні, ви можете намалювати кілька рядків у першу чергу на тильній стороні долоні. Це пом’якшить наконечник і отримати колір тече.

Коль може бути застосоване таким же чином з сенсаційного ефекту. Використання Коля йде корінням в стародавні часи і єгипетських характерно для макіяжу очей на Близькому і Далекому Сході. Застосуйте Коль олівець, як описано вище, і верхній і нижній диски, від кута до кута. Потім, використовуючи або губкою наконечником аплікатором, тіні для повік кисті, або навіть вашого пальця, змішайте колір змазування його для створення димного ефекту.

Після того як ви задоволені своєю зовнішністю, вам необхідно встановити його за допомогою легкого застосування пороху. Для ще більш сильний, більш інтенсивний ефект, нанесіть потрібний колір навколо очей в будь-якій формі крему, рідини або порошку.

Якщо ви хочете використовувати рідкий олівець для очей, як тільки ви освоїли техніку його застосування, це може бути швидкий спосіб досягнення приголомшливих і вишуканий вигляд. Але застосування рідким підведенням для очей може зайняти трохи практики.

Для початку найкраще перебувати в передній частині добре збільшувальне дзеркало, так що ваші очі збільшуються настільки, щоб бачити дуже ясно, що ви збираєтеся робити, і забезпечення плавного нанесення рідкої підводки для очей. Потім вільною рукою, почати, потягнувши за віко підтягнутою. Якщо ви праві Напевно, буде простіше для вас, щоб почати застосовувати рідину з ліворуч-праворуч, як якщо ви пишете, і навпаки, якщо ви лівша. Нічия зіткнулися в одну безперервну тонку лінію. Якщо ви хочете більш товстою лінією тоді, наприкінці пробігу, просто поверненням.

Рада при застосуванні рідкої підведенням для очей є, щоб застосувати його якомога ближче до вій, навіть працює в віях. Це дозволить уникнути Ви отримуєте те, що дратує білий ефект лінії між віями і вкладишем, коли два не зустрічаються.

Застосування рідкої підведенням для очей потрібна деяка практика, так що є пляшка для зняття макіяжу в руки, поки не будете впевнені в техніці. Як говориться: “млинець комом”, і з трохи наполегливості і твердою рукою ви скоро будете досягненні деяких великих ефектів.