La Mer променистої сироватки – Святий Грааль по догляду за шкірою

La Mer Radiant Сироватка є, мабуть, кінцевим продуктом розкоші в лінію косметики La Mer. La Mer косметика була в авангарді об’єднання науки з красою і багато хто стверджує, що ця нова сироватка є вершиною їх досягнення. У той час як користувачі La Mer марив про цей продукт і стверджуючи, що це насправді варто кожного пенні, коментарі, такі як Вони завжди повинні бути прийняті з недовірою. La Mer стверджує, що продукт буде додати яскравості в обличчя, а також залишки тон шкіри, запобігаючи майбутні зміни пігментації. Ці високі тверджень, тому ми спробуємо цю сироватку протягом одного місяця, щоб побачити, якщо факти підтримати те, що вони говорять.

Перша частина оцінки буде складатися з визначення, чи дійсно використання La Mer Radiant сироватки призводить до світлого, здоровий вигляд шкіри. Для того, щоб бути послідовним протягом усього випробування, застосування сироватки застосовується один раз на день – вранці – до вологого, чисті обличчя. Поки нічого не було видно, відразу ж після першого застосування, результати були помітні протягом тижня. Моє обличчя з’явилося “полірований”, а після повного тридцяти днів, певне поліпшення спостерігалося. Мій тьмяною шкірі було понуро більше не; сироватці пройшов перший тест!

Другий тест La Mer Radiant сироватки, яке проводилося протягом того ж тридцять днів, було спостерігати, чи є продукт був здатний врівноважувати шкіри. Багато людей часто купують окремі продукти для кожного з двох тестів ми провели на сироватці, так що якщо він в змозі зробити і в той же час, ми буде в захваті. Після місяця використання, темні області, які не відповідали на обличчі через літню засмагу помітно зблякли. У той час як є ще деякі досягнення прогресу, я впевнений, що з використанням інший місяць у сироватці пігменту невідповідностей буде повністю виправлена.

З сироваткою зустріч первинних заявок на La Mer, що, якщо такі є, негативів, щоб цей товар? У першу чергу, $ 370 цінник може бути важко для споживачів, щоб ковтати. Одна унція сироватки триває досить довго, так що якщо розглядати як інвестиції, покупка насправді хороший. Інша проблема полягає в пляшці, багато виробників останнім часом почали ставити одну унцію кремів у пляшки, які з’являються провести 3-4 унцій, як спосіб уявного обман споживача в думаючи, що він або вона стає все більше. Якщо мати на увазі, що ви отримуєте одну унцію і одну унцію один, це не буде проблемою для вас.

На закінчення цієї сироватки найкраще підходить для тих, хто у віці від 20-45, так як вона підкреслює молодої шкіри, виробляючи природну красу під вашим існуючим шкіри. Якщо ви вписується в цю категорію і розглядали інвестиції у високоякісні шкіри продукт, це якраз може бути правильний вибір для Вас. La Mer Radiant Сироватка є Святим Граалем для тих, хто прагне прикрасити і пожвавити їх особи.