тільки те, що рідке колоїдне срібло

Ви чули рідкого колоїдного срібла?

Можливо, ви чули рідкого колоїдного срібла, але все ще не розуміють, що це таке і які переваги колоїдного срібла. Як консультант з питань охорони здоров’я, я поставив це питання багато разів, і може відповісти на ваші запитання колоїдного срібла тут.

інформацію про колоїдного срібла

Рідкий колоїдне срібло рідкий продукт, який містить мікроскопічні частинки срібла в очищеній водній основі. Колоїдне срібло викликає бактеріальні клітини задихатися і вмирати, відключивши бактерій фермент, який потрібно помножити – що робить його потужним бактерицидним і антибіотик.

Переваги рідкого колоїдного срібла

Прихильники рідкого колоїдного срібла претензії, що це краще, більш ефективних і безпечних, ніж рецепт антибіотиків. Колоїдне срібло застосування включають актуальні програми для шкірних захворювань, як вугрової висип, екзема, псоріаз, грибок і мікоз.

рідкого колоїдного срібла – дослідження

Хоча існує не так вже багато дослідження, підтримують колоїдного срібла є деякі цікаві переваги підтримки. Прихильники стверджують, що відсутність досліджень пов’язаний з фармацевтичними компаніями хотіли підштовхнути їх “рецепт антибіотиків”, і що вони використовуються правильно, рідке колоїдне срібло абсолютно безпечно використовувати для людей і тварин.

В кінці 1970-х, д-р Беккер Robet автор Електричне тіло виявлено, що іони стрічки сприяти зростанню кісток і вбивати оточуючих бактерій. За цей же час, в одному з номерів Science Digest стаття під назвою «Наш Mightiest Зародки Fighter” писав Завдяки сенсаційні результати досліджень, срібло стає дивом сучасної медицини. Антибіотик вбиває, можливо, півдюжини різних організмів захворювання, але срібло вбиває близько 650. Стійкі штами не розвиваються. Крім того, срібло є практично нетоксичним. “І доктор Гаррі Margraf, біохімік і срібло колоїдне дослідник сказав« Срібний є кращим багатоборстві зародок винищувачів у нас є. ”

попередження для колоїдного срібла

Це попередження в основному для тих, хто вирішив ковтати рідини колоїдного срібла. Дослідження показали, що надмірне споживання срібних виробів може призвести до аргірії, стан, коли шкіра є знебарвити синій / сірий колір. Це відбувається, коли занадто багато срібла відкладається в шкірі, а потім потемнів під впливом сонячного світла. Важливо дотримуватися вказівниками на дозу колоїдного срібла.
Там були деякі кількість випадків argria відбуваються від актуальних цілей. Краще за все слідувати вказівкам і відмовитися від його використання, коли стан очищає. Якщо у вас виникли запитання або ви приймаєте ліки, повідомте про це вашому лікареві.