пошук ефективних продуктів по догляду за шкірою

Щоб знати, що шукати в антивіковий продукт по догляду за шкірою, важливо зрозуміти, що викликає погіршення шкіри з плином часу. Всі аспекти старіння, в тому числі провисання шкіри, зморшки і нерівний тон шкіри є результатом вільних радикалів на молекулярному рівні.

Молекули кисню погані хлопчики з антивікових світі. Коли беруть участь в хімічній реакції, вони часто втрачають один зі своїх електронів, а потім тире шалено про спробу крадіжки електрона з іншою молекулою. Це може створити руйнівну ланцюгову реакцію нестабільні молекули, звані вільними радикалами, лиха навколо створення більш нестабільних молекул.

Думайте про нього, як радикальна натовп будівництва до заворушень сили. Вільних радикалів також відомий як окислення. На металевих, він з’являється у вигляді іржі. Тому, коли ми говоримо, ми отримуємо іржаві, це не дуже далеко від істини!

На щастя шкіри має дивовижні регенеративні здібності, які допомагають йому відшкодувати матеріальний збиток до певного моменту. Крім того, природа передбачила проти ОМОНу називають антиоксидантами. Антиоксиданти містяться в організмі людини і в інших місцях в природі. Вони ефективно блокують вільні радикали дістатися до інших здорових стабільних молекул.

Але є чинники, які можуть прискорити вільних радикалів до того, що баланс сил зміщується на користь вільних радикалів моб. Поточний мислення класифікує фактори до: спосіб життя (те, де і як ви живете), природний процес старіння, і генетики.

Деякі з цих факторів ризику шкіри можуть бути змінені і деякі не можуть. З плином часу і наук Марта далі, список факторів, які можуть бути пом’якшені росте довше і довше. Зміни в способі життя часто можливо, якщо ви знаєте, що робити і мотивовані, щоб зробити зміни.

Завдяки досить останніх наукових висновків, природний процес старіння шкіри можна уповільнити і навіть зупинити в деякій мірі. Таким чином, залишається тільки генетичні фактори старіння шкіри, що ми застрягли. Принаймні поки що.

УФ-захистом, у вигляді крему SPF, є першим кроком до актуальних прийняти для здоров’я вашої шкіри. Другий зволоження. Третій крок полягає в наданні допомоги в боротьбі проти вільних радикалів за допомогою антиоксидантів. Кроки чотири і п’ять по догляду за шкірою, які допомагають видалити старі / мертвий / ненормальних клітин шкіри і ті, які сприяють нормальній регенерації шкіри. Багато інгредієнти показано для досягнення цієї мети зносу та реконструкції знаходяться в останнє покоління кремів для обличчя.

На додаток до антивікових процедур, які підтримують фізичне здоров’я і краса, є і антивікових кремів для догляду за шкірою, які стосуються косметичних проблем, таких як дорослого акне, нерівною пігментації шкіри та лінії вираження.

Хоча ніхто не вмирає від цих умов, це широко визнано, що якщо ми будемо виглядати краще, ми відчуваємо себе краще. Так що, хоча лікування цих станів шкіри називають косметичної, вони часто мають психічні вигоди для здоров’я, у тому, що вони підтримують здорову самооцінку та впевненість у собі збільшилася.

Ця стаття призначена для інформаційних цілей. Він не претендує на запропонувати лікаря. Проконсультуйтеся з кваліфікованим лікарем перед використанням будь-якого з цих продуктів.

Список найбільш ефективних інгредієнтів для догляду за шкірою і що вони роблять, відвідайте http://www.ageless-beauty.com/skin-care.html