номінальної вартості, як дотримання ваше обличчя чисте може запобігти прищі

Для більшості з нас, і це правильно, піклуючись про особу є найбільш важливою частиною нашого догляду за шкірою режиму. Тим не менш, важливість турботи про вашому обличчі багаторазово зростає, коли акне стає частиною рівняння. Тому, коли ви відчуваєте, що є навіть віддалений шанс, що акне вступає вашому житті, активізувати ваш режим догляду за шкірою, особливо для вашого обличчя.

Дослідження довели, що належного догляду за шкірою може реально допомогти в лікуванні акне, а також запобігти його. Працюючи над «Профілактика краще, ніж лікування” принципі, працювати, щоб мінімізувати ваші акне спалаху а не залежати від патентовані ліки, щоб вивести вас з неприємність раз акне поставив дюйма І заради любові до Бога і Його Херувими, не намагайтеся і «викорінити» ваше акне. Це одна рутина догляду за шкірою ви можете обійтися.

“Перш за все, чи є у вас сухий, нормальної або жирної шкіри, не використовуйте агресивні хімікати на вашому обличчі. У більшості випадків, це буде або посилити вже існуючі акне, або залишити своє обличчя уразливими для нових атак. Ідеальним рішенням є не використовувати мило взагалі. Замість цього, вибір для м’яких мити обличчя з антиоксидантними властивостями, який міститиме акне бактерій.

“На додаток до цього, якщо у вас надмірно жирної шкіри, антибактеріальне мило для особи є варіант, тому що ваше особа не буде сухою так швидко, як інші.

“У той час вмивання, не тріть. Ми кричали, ми знаємо, але величезна кількість людей вважають, що очищення жорсткого буде позбутися від прищів або, принаймні, чисто краще. Тобто сміття, з повагою, тому що він робить Роб вашій шкірі необхідну вологу, що ви повинні зробити, це акуратно видалити жир і бруд з вашої пори -. дозволити йому вбратися, – і промокніть обличчя сухою пізніше, таким чином, що вона не стала сухою і грубою.

“Коли ви закінчите миття, застосувати деякі лосьйон на обличчя, що підвищує вміст вологи. Знову ж, це не є строго необхідним для тих, хто надмірно жирної шкіри, але для нормальної та сухої шкіри, антиоксидантну Лосьйон є хорошою ідеєю .

“Скільки разів ви миєте обличчя? Це важлива частина вашого акне режим догляду за шкірою, і ми пропонуємо вам зробити так принаймні тричі. Для нормальної та сухої шкіри, можна використовувати особа мити двічі і просту воду втретє, а ті, з жирною шкірою можна використовувати м’яке мило або особа мити всі три рази.

Підсумок: зберегти шкіру на обличчі чиста, але не жорстоко його очищення. Чистота тримає бактерії і бруд під контролем, а це два з найбільших факторів, що сприяють акне.