зробити своє власне заяву моди з божевільними контакти …

Хто б міг подумати, що щось так само нудно, як пристрій корекції зір може стати повинен мати модний аксесуар? Але у них є!

Контактні лінзи почав в 1950-х роках, як жорсткі лінзи скло. За минулі роки вони прогресували в жорстких пластикових лінз, які були і незручним носити і дорогим, щоб купити.

У 1970-х виробники розробили м’які пластикові лінзи та контактні лінзи революція почалася … і тепер кольору і божевільні контакти стали новітня і найкраща мода манія.

Вони не називають божевільним контактів ні за що! Є дивовижне розмаїття різних поглядів, що ви можете досягти з цими лінзами: ви можете змінити колір і навіть форму ваших очей з легкістю.

Вийшовши на фантазії плаття партії? Тоді повеселитися. Захопити собі костюм кішки, пара контактів котяче око – з їх жовтим фоном і чорними зіницями вертикальної щілини – і ви будете виглядати “purrrrrfect!

Хочете бути перевертень замість цього? Легко. Носіть лінзи вовка з його жовтої місячної навколо зіниці і чорної окантовки – просто переконайтеся, що ви не виходите на повний місяць!

Going як Дракула? Носіть страшних вампірів контакти з їх крові червоними зіницями і зовнішня чорна оправа і зробити негайний вплив. Раптом ви перетворена в Spectacular Дракули!

Спробуйте деякі інші дикі форми доступні: як і червона спіраль, яка перетворює ваші очі в червоний і білий спіраль. Або своїх контактних лінз з їх жовтим полум’ям кружляти навколо вашого вихованця на червоному тлі.

Чому б не урод, ваших друзів, покласти в білий лінзи і перетворити весь ваших очей повністю білий!

Повеселитися після довгої ночі на місто, поруч крадькома ранок у Bloodshot контактні лінзи. З їх перехрещуються червоні “кровоносні судини”, вони впевнені, щоб отримати сміх!

Бути патріотом! Божевільний контакти також входять до прапори .. не здогадуючись, що ваші очі будуть виглядати, якщо ви носите зоряно-смугастий прапор контактів!

Вони також стануть в нагоді, коли підтримку вашої улюбленої футбольної команди. Поп в лінзах НФЛ і гордо красуватися логотип вашої команди в білки очей.

Незважаючи на всі великі речі, які ви можете зробити з ними не будемо забувати, звичайно, що божевільний контакти реальних контактних лінз, тому вам знадобиться рецепт від очного лікаря.

Хоча будь-яка людина може носити їх, навіть якщо Ви не маєте потребу в них для зору, це все ж краще, щоб побачити свого очного лікаря і отримати їх пристосовані належним чином, щоб не піддавати себе ризику від очних інфекцій.

Не з усіма їх дивні, дурні і прекрасні візерунки, форми і колірні комбінації, це не дивно, Божевільні контакти стали повинні мати модний аксесуар – вони весело з великої літери!