виглядати молодше з ботокс лікування

Зморшки, лінії, складки на обличчі можуть змусити вас виглядати набагато старше і менш привабливими. Незалежно від того, наскільки ви дбаєте для шкіри, з віком зморшки зобов’язані прийти. Зморшки, як правило, викликані міміку і рухи м’язів і в основному поширена в області навколо очей. Зморшки на обличчі є головним болем для будь-якої жінки. Жодна жінка не хотіла б здаватися старше і нудно. Не дивно, що велика кількість жінок і чоловіків не в даний час звертаються до боротьби зі старінням ботокс лікування, щоб відновити молодий вид.

Ботокс є інноваційним і ефективним способом зменшення лицьової лінії вираження, таких як зморшки на лобі, вертикальні лінії похмурого погляду і гусячі лапки в зовнішніх кутах очей. Вона послаблює м’язи, які відповідають за складок навколо очей, не впливаючи на нервові відчуття. Тому пацієнти не відчувають оніміння в оброблюваної області.

Ботокс як працює

Ботокс блокує передачу ацетилхоліну від нервів до м’язів. Завдяки цій блокування, м’язи отримує паралізований і не може укласти контракт. Ботокс вводиться в м’язи використанням вузької голки і анестезія не використовується і. Ботокс лікування дуже проста і займає всього близько декількох хвилин. Дорослі до 65 років можуть відправитися на лікування ботоксом.

Хто не підходить для ботокса

Однак Лазерне лікування не призначають для всіх. Люди, які повинні утримуватися від ботокса є:
Ви не повинні піти на ботокс, якщо у вас є інфекція в області, де ботокс буде введений.
Якщо ви вагітні і
Якщо у вас є неврологічні розлади, такі як міастенія.

Перш ніж іти на ботокс лікування, дуже важливо, що ви повідомите лікаря, якщо ви приймаєте будь антибіотики або будь-які ліки, яке ви проходите. Це найкраще, що вам триматися подалі від алкоголю за тиждень до процедури ботокса. Протизапальні препарати, такі як аспірин або ібупрофен, слід також уникати два тижні до початку лікування.

ускладнення

Ризики, пов’язані з ботоксом дуже мало. Деякі загальні ускладнення, які ви можете зіткнутися після лікування тимчасові синці і головний біль, яка зазвичай триває всього день або два. Якщо Ботокс вводиться занадто близько до верхні повіки, то це може призвести до опустивши повіки. Однак вона проходить протягом трьох або чотирьох тижнів.

Заходи безпеки після лікування

Не тріть і не масажуйте обробленої області, принаймні 12:00 після Ботокс вводиться.
Зазвичай пацієнти не рекомендується полежати до 3:57 годин після процедури ботокса.

Для процедури ботокса, то доцільно обрати відомих і досвідчених Торонто Ботокс лікування клініку. Адже успіх Лазерне лікування багато в чому залежить від клініки, з якої вам це зробити. Перед тим як в для лікування, переконайтеся, що ви в хорошій фізичній формі, щоб пройти через процедуру ботокса.

Результати лікування Ботокс зазвичай починають стиратися після 4 до 5 місяців. Ви можете зупинити лікування в будь-який час. Однак регулярне лікування ботоксом може уповільнити годинник і процес старіння.