Як вибрати хороший зволожуючий крем для кращого здоров’я шкіри

Є кілька речей, щоб мати на увазі при виборі зволожуючого крему, інакше ви ризикуєте сушіння шкіру або викликає роздратування. Ось кілька речей, щоб мати на увазі:

1. Якщо вам подобається на відкритому повітрі (і ви повинні, тому що це здорово) ви повинні вибрати зволожуючий крем з SPF рейтинг. Це позбавить вас від необхідності запам’ятовувати окремі сонцезахисний крем, коли ви виходите на вулицю, і займає менше часу, ніж застосування двох продуктів.

2. Уникайте запашних зволожуючих кремів. Більшість запашних зволожуючих використовувати штучні чуючи, що можуть бути різкими на вашій шкірі. Не кажучи вже, якщо ви носите духи (не зрозумійте мене почалося, я люблю духи!) Аромати можуть стикатися і в підсумку ви отримаєте безлад замість приємний запах від духів. Не дуже добре.

3. Ши краще це велика річ, щоб мати на зволожуючий крем. На додаток до відчуття великим, це глибше, ніж поверхня для зволоження протягом більш тривалого періоду часу. Я не можу сказати досить хороших речей про це. Ви цього хочете.

Найкраще, щоб зволожувати праві, коли ви виходите з душу, так що ваша шкіра залишається зволоженою протягом усього дня. Багато людей потирають шкіри різко з рушником, щоб висушити. Найкраще, щоб погладити себе сухий, щоб запобігти роздратування.

Якщо ви використовуєте тонер, переконайтеся, що застосовується тонер, перш ніж застосовувати зволожуючий крем. Є багато статей з усього, що сказати вам, що все ваше щоденного догляду за шкірою повинні бути, але переконайтеся, що він включає в себе очищення, тонізування, зволоження і кращі результати.