Міфи про стоматологію

Є кілька міфів про ваших зубах і стоматології та загальної. Ці міфи впливають на наш практичний результат, білизні наших зубів, і наше спільне щастя. Через це, важливо взяти до відома ці міфи і переконатися, що вони не зачіпають наше життя.

Міф – дорогі зубні пасти краще, ніж дешеві версії.

Не правда! Деякі зубні пасти низькою ціною може бути дуже ефективним в чищенні великих білих. Запитайте свого стоматолога для деяких хороших зубних паст і є хороший шанс, що вони не будуть рекомендувати найдорожчі пасти в проході.

Міф – Там немає необхідності в тому, щоб мій стоматолог, якщо у мене немає ніяких видимих ​​проблем із зубами.

Ми не професіонали! Стоматологи можуть бачити речі, які ми не можемо, і зверніть увагу, проблеми на ранній стадії, перш ніж вони стануть дуже великою проблемою. Починаючи лікування на ранньому етапі з цих питань може запобігти довгострокові проблеми.

Міф – Моя родина має великі зуби і історії немає проблем із зубами, тому я не буду теж.

Ваші гени нічого не значать, коли впливають вашого психічного здоров’я. Що дійсно важливо, ваші hygenics, технічного обслуговування і частоту щіткою і зубною ниткою яка дійсно поліпшить здоров’я ваших зубів. Не турбуйтеся про те, що ваших батьків зробили – турбуватися про те, що ви зробили.

Міф – вживання їжі, які є занадто гаряча або холодна може пошкодити зуби.

Тільки в надлишку. Якщо ви робите це занадто часто ви можете створити довгострокові проблеми, але роблять це від випадку до випадку не викликатиме проблеми з вашим перлинно білих.

Міф – процедури відбілювання мають короткі довгострокові наслідки.

Відбілювання зазвичай триває рік або близько того, але безперервного відбілювання викличе кожної наступної процедурою для зниження його ефективності.

Міф – Стоматологічні процедури дуже болючі.

Неправильно! Досягнення в галузі технологій охорони здоров’я означає, що нові анестетики / болезаспокійливі означає, що ви будете відчувати ваші процедури безболісно. Тим не менше, певний дискомфорт може слідувати деяким процедурам, зуби / ясна зцілити або адаптації до відсутні / нові зуби.