Моко де Gorila гель – огляд

Зроблено в Мексиці, Моко De Gorila Гель для укладання волосся, перекладається як “Горила Соплі Гель” Не симпатичний думка, але з тим, як ця липка суміш забезпечує горили-сила влади, це легко побачити, де назва походить від.

З особливою полімерів утримання, Моко De Gorila Соплі гель є єдиним гель для волосся, зроблені спеціально протягом всього дня без крайніх утримання пластівців або залишку. Інші гелі волосся, які стверджують, тверда, міцна, або екстра-сильної фіксації не завжди отримують товсті або важкі волосся, щоб встати в супер-шипами або ірокез стилів. Якщо вони це зроблять, трюмі не триває весь день і може залишити непривабливі білі пластівці у волоссі. Моко De Gorila Соплі стиль гель не претендує на абсолютно ніякого залишку або пластівцями і обіцянок вважають, що можуть витримати цілий день екстремальних діяльності. Справді, деякі користувачі стверджують, що вони можуть навіть отримати від 3 до 4 днів протриматися гелю для укладання волосся. У порівнянні з супер клей, споживачі розглядають цей гель як найсильніший гель вони коли-небудь використовували період. Цей професійний гель для укладання волосся також стверджує, що захистити пошкодження волосся форми і тримати його в чистоті від бруду та інших залишків, які можуть потрапити у волоссі.

Моко De Gorila Гель для волосся поставляється в трьох чинників утримання. “Панк” є найсильнішим фактором утримання, оцінюються по 1 до 10 масштабі, як в 10. “Rockero” є середнім фактором утримання і оцінюється як 9, а “Галан” оцінили як 8, є найлегшим утримання із трьох, хоча це все ще тримає сильніше, ніж більшість і надає волоссю, що «мокрий» гель гладкий вигляд. Жінки і чоловіки стилів чий волосся вимагають гель для укладання волосся з крайньою утриманні може скористатися цими гелі для волосся. Всі три утримання рівня приходять в банку, а також зручний і зручний пляшку стиснення, яка призначена, щоб поміститися в руці ідеально для того, щоб бути стислі рівно настільки, щоб обійтися відповідну кількість продукту кожен раз.

Все, що вам потрібно зробити, це нанести невелику кількість Моко De Gorila гель для волосся Соплі на кінчиках пальців і масаж м’яко і рівномірно у ваші волосся. Тоді просто стиль і забути про неї … тому що він нікуди не дінеться. Щоб видалити з волосся ретельно промийте шампунем і тому, що Моко De Gorila Соплі Гель для волосся проводиться тільки з усіма натуральними інгредієнтами вам не доведеться турбуватися про заподіяння шкоди вашому волоссю.

Для тих, хто далеко з, екстремальні зачіски, Моко De Gorila відкриється цілий новий світ можливостей стилю.