Лазерна епіляція – без волосся назавжди

Небажані волосся можуть бути неприємності. Варіанти для видалення волосся є смердючий видалення волосся кремами, гострі бритви або печіння воску. Інтенсивний імпульсний світло (IPL) є привіт технологій спосіб видалення волосся назавжди.

Як працює лазерна епіляція роботи?
Видиме світло від лампи спалаху прямує через скляну призму з волохатими області. Волосся містить пігмент, який поглинає світло і перетворює його в тепло. Тепло проходить через волосся у волосяний фолікул, який знищений і марним у виробництві нового волосся.

Переваги лазерного лікування видалення волосся:
IPL видалення волосся використовується тільки світло, щоб видалити небажане волосся. Це не буде викликати роздратування і є повністю безпечним без побічних ефектів. Лазерне лікування волосся можуть бути використані для лікування всіх типів шкіри, щоб видалити небажане волосся і залиште вашу шкіру гладкою і шовковистою. Процедури, також швидко і відносно безболісно.

Лазерна епіляція підходить для людей з:
– Зайнятий і активний спосіб життя
– Хочете, щоб добре виглядати легко
– Природно поліпшити свої текстури шкіри без ризику
– Для всіх типів шкіри, включаючи чутливу, жирної або сухий, і будь-яким кольором шкіри від блідого до темного.

Скільки лазерного лікування видалення волосся мені будуть потрібні?
Кількість лазерна епіляція лікування вам буде потрібно для оптимального довгострокового пенсія залежить від області, яку ви хочете мати лікування, щільність волосся і ріст волосся циклу. Вік, етнічна приналежність, вага, гормони, харчування, медикаменти та обмін речовин все це грає роль в розташування вашого волосся, товщину і пружність.

Лазерна епіляція уповільнює зростаючий потенціал фолікулів в циклі росту волосся під час лікування. Оскільки деякі волосяні фолікули можуть увійти до їх цикл зростання після вашого звернення, ще 3-4 процедури на інтервалі 1-3 місяці може знадобитися для досягнення оптимальних результатів.

Чи має лазерна епіляція боляче?
Немає анестетики не вимагаються, і я б описав відчуття, як же, як гумкою клацати на шкіру.

Чи потрібно приймати будь-які особливі запобіжні заходи до і після лазерної епіляції лікування?
Світло є повністю безпечним, і ніякі запобіжні заходи не потрібні. Тим не менш, важливо, щоб не видалити волосся 4 тижнів перед лікуванням забезпечити стільки волосяних фолікулів можливо містити волосся і може бути зруйнована світла.
Так як дублення відбувається накопичення меланіну у шкірі, важливо також, щоб уникнути засмаги до і під час сеансів, в іншому випадку, їх шкіра буде також поглинати тепло, що робить лікування менш ефективним.

Як правило, жодна посада лікування не потрібно після лазерної епіляції, але людям з чутливою шкірою, виграють від використання заспокійливим кремом протягом декількох днів. Крім того, рекомендується використовувати сонцезахисний крем з SPF 20 протягом декількох тижнів після лазерного лікування видалення волосся.