Luminess повітря аерографа макіяж огляд

Як і багато жінок, в тому чи іншому етапі у вашому житті ви майже напевно відкрили жіночий журнал і задумався, якщо моделі бачила всередині робити дійсно такий бездоганної шкіри. Їх секрет краси нерідко вони використовують повітряні кисті макіяж.

Повітря чистки косметики існує вже певний час. Однак ці декоративної косметики, як правило, тільки для моделей, голлівудських актрис, а також надзвичайно багаті. Зовсім недавно, хоча фірма створила макіяж аерографом побутової системи названа Luminess Air So жінок по всій країні можуть мати ідентичні бездоганний вигляд.

Я купив Luminess Повітря раз бачить рекламу для його по телевізору. Він виявився одним із найбільш мудрих речей, які я зробив. Два або три людини прокоментували, наскільки прекрасний моя шкіра виглядала і деякі з них навіть запитав, що я не отримав ботокса.

Я особисто думав, що аерографія на макіяж одна з речей, яка буде в далекому майбутньому. Але вона доступна на сьогодення і покінчив з традиційними методами макіяж, які використовують сухий порошок і рідкий фундамент системи.

Особисто я поняття не мав, як адаптуватися аерографія систем дійсно може бути. Використання системи аерографа макіяж ви можете аерографом на фундамент, рум’яна або бронзатор, тіло макіяжу, а також робити спреї тіла. Я дізнався, що аерографія систем дійсно може бути використаний, щоб приховати татуювання.

Якщо ви той, який ніколи не пробував аерографії декоративної косметики, ви, ймовірно, буде вражений, побачивши результати з Luminess Air. Ви будете в кінцевому підсумку виглядати молодше, так як аерографія макіяж буде легко приховати будь-які недоліки на шкірі. Список включає в себе тонкі лінії, плями, рубці і плями надалі.

Після того як система Luminess повітря було, нарешті, відправлений у мене, я почав використовувати його. На початку, я був досить повільним при обприскуванні на аерографа макіяж. Раніше я був наляканий, що я б зіпсувати якби я пішов занадто швидко. Проте врешті-решт я заспокоївся з ним і сьогодні я міг закінчити свій макіяж в більш короткі терміни, ніж я раніше було потрібно. Отже, тепер не тільки макіяжу з’являються відмінними, але я більше не змушувати людей чекати, поки я закінчу свою косметику.